Türk Telekom'dan TurkNet'e Geçiş

efeglbs27

Centipat
Halihazırda bulunan Türk Telekom 24 Mbps fiber eng. internetim var. 03.12.2020 taahhüt bitiş tarihi. TurkNet'e geçmek istiyorum fakat müşteri hizmetlerini aradığım zaman üzerime ev telefonu olduğu için direkt geçiş yapamayacağımı söylüyor. İlk önce TurkNet'e yeni bir abonelik açtırıp, portumu ayırıp sonra Türk Telekom'u iptal ettirmem gerektiğini söylediler. Var mı böyle bir şey?

Gelelim ev telefonu mevzusuna, biraz karışık. 😁

1. Oturduğum site 2.xxx daireli çok büyük bir site.
  2. Bu sitede herkesin site fabrika içinde birbiri ile görüşmesi için numaraları var örneğin 6566 4672
Bu telefonlar iki kere sıfır tuşuna basıp cep no.yu yazınca cep telefonunu arıyor, cepten çağrı alıyor fakat bizim üstümüze gözükmüyor. Herkesin int. aboneliği üstüne 0326 502 XXXX nolu telefon gözüküyor ama bizim evdeki telefonların hepsi 0326 758 XXXX.

Sitede ayrı bir santral var. Tam ortasında bütün telefon TV internet portları vs. oraya bağlı ve burada bizim fabrikanın elemanları haberleşme ünitesi olarak çalışıyor.

Halihazırda bulunan Türk Telekom 24 Mbps fiber eng. İnternetim var. 03.12.2020 taahhüt bitiş tarihi. TurkNet'e geçmek istiyorum fakat müşteri hizmetlerini aradığım zaman üzerime ev telefonu olduğu için direkt geçiş yapamayacağımı söylüyor. İlk önce TurkNet'e yeni bir abonelik açtırıp, portumu ayırıp sonra Türk Telekom'u iptal ettirmem gerektiğini söylediler. Var mı böyle bir şey?

Gelelim ev telefonu mevzusuna, biraz karışık. 😁

1. Oturduğum site 2.xxx daireli çok büyük bir site.
  2. Bu sitede herkesin site fabrika içinde birbiri ile görüşmesi için numaraları var örneğin 6566 4672.
Bu telefonlar iki kere sıfır tuşuna basıp cep no. Yu yazınca cep telefonunu arıyor, cepten çağrı alıyor fakat bizim üstümüze gözükmüyor. Herkesin int. Aboneliği üstüne 0326 502 XXXX nolu telefon gözüküyor ama bizim evdeki telefonların hepsi 0326 758 XXXX.

Sitede ayrı bir santral var. Tam ortasında bütün telefon TV internet portları vs. oraya bağlı ve burada bizim fabrikanın elemanları haberleşme ünitesi olarak çalışıyor.

Yerinizde olsam bu durumda Türk Telekom'dan ayrılmam. Geçişte çok sorun yaşayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı