Türk Telekom'u iptal etme sonrası sorun çıkar mı?

Lolipop3535

Decipat
Makaleler
3
1 hafta önce falan TurkNet'i iptal etmeye karar verip TT'ye geçmeye karar verdim. TurkNet'e iptal dilekçemi verdikten sonra Türk Telekom'a web sitesi üzerinden ön başvurumu yaptım ama sonra vazgeçtim. 444 1 444 arayıp ön başvuruyu iptal ettirdim ve TurkNet iptal talebini geri aldım. Bugün yine aradılar, doğum tarihi oydu buydu sordu ve sonra iptal ettik dedim. He öyle mi falan tamam dedi kapattı. Zaten e-posta adresime abonelik başvurunuz iptal edildi diye mesaj geldi. Herhangi bir imza yok, imzalı kağıt yok, sözleşme yok. Bunlar 8-9 ay sonra başıma bela olur mu?

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Yok ya ara sıra arayıp böyle içine kurt düşürüyorlar sadece. Müşteri misin değil misin oradakilerin bile haberi yok resmen. Ben yıllarca müşterisi olup sonra sözleşme bitirdim. Modemi geri ver dedi, verdim. İki ay sonra modem parası yansıtmış bana. Modemi verdiğimin farkında değiller. Belgeleri götürdüm sistemden düşürdüler o bedeli hemen. Ara sıra arayıp müşteri gibi konuşuyorlar falan. Sorun yok yani.

Yok ya ara sıra arayıp böyle içine kurt düşürüyorlar sadece. Müşteri misin değil misin oradakilerin bile haberi yok resmen. Ben yıllarca müşterisi olup sonra sözleşme bitirdim. Modemi geri ver dedi, verdim. İki ay sonra modem parası yansıtmış bana. Modemi verdiğimin farkında değiller. Belgeleri götürdüm sistemden düşürdüler o bedeli hemen. Ara sıra arayıp müşteri gibi konuşuyorlar falan. Sorun yok yani.
Ya bunlar şimdi demesinler 8-9 ay sonra başvuru yaptın borç var üzerinde derler falan ondan korktum sözleşme falan imzalamadım ama ne yapacakları belli olmaz. Cidden olan bitenden haberleri yok arıyorlar iptal ettim diyorum tamam diyor kapatıyor yine arıyor iptal ettim diyorum kapatıyor.

Ortada sözleşme yok imza yok, eve gelip kurulum yaptıktan sonra size seçtiğiniz kampanya üzerinden imza attırdıkları için ortada bir işlem yokken dert etmeniz gereken bir şey yok. Adamlara daha abone olmadınız ki, fakat farklı şubeler sizi arayıp bilgi istemiş. Kayıt oluşturmuş olsalar bile dediğim gibi gelip kurulum yapılmış ve imza atılmış bir şey yok bu yüzden dert etmeyin. Teyit için TT Destek Hattını arayabilirsiniz.

Ortada sözleşme yok imza yok, eve gelip kurulum yaptıktan sonra size seçtiğiniz kampanya üzerinden imza attırdıkları için ortada bir işlem yokken dert etmeniz gereken bir şey yok. Adamlara daha abone olmadınız ki, fakat farklı şubeler sizi arayıp bilgi istemiş. Kayıt oluşturmuş olsalar bile dediğim gibi gelip kurulum yapılmış ve imza atılmış bir şey yok bu yüzden dert etmeyin. Teyit için TT Destek Hattını arayabilirsiniz.
Mesajın için teşekkür ederim. Herkes bilir bu firmanın ne kadar belalı olduğunu o yüzden ben de şüphelendim tekrar teşekkür ederim mesajın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı