Türk Telekom'u BTK'ya şikayet etmek

Yer
psk. svş. uzm.
Ekran Görüntüsü (7)_LI.jpg

Arkadaşlar başlıkta da belirtildiği üzere şikayette bulundum. Yeter artık gına geldi bizi oyalayıp duruyorlar. BTK'ya şikayet eden arkadaşlar varsa şikayetiniz işe yaradı mı?

BTK'ya şikayet ettiniz de cevaplayan TT ekipleri olacak bilginiz olsun:) Umarım probleminiz çözülür.

Görsünler rezilliklerini. Her gittiğimde aynı lafı zırvalayıp duruyorlar. Artık odaya girdiğimde Telekom amiri direk ağzımı açmadan cevabı veriyor. Ben gitmeye utanıyorum adamlarda hiç utanma yok.

Türk Telekom resmen bir mafya. 16 Mbps der, 1 verir sonra aradığınızda ''Modeminiz kötü, santrale uzaksınız, sizden kaynaklı sorun, altyapınız o kadar, 16 demedik 16'ya kadar dedik'' gibi abuk subuk şeyler söyleyip kısaca sizi mal yerine koyuyorlar arkadaşlar bildiğiniz. Zamanında bunu bende kullandım, LoL oyununda 20000 ping gördüğümü hatırlıyorum yalan söylüyorsam ne olayım. İnternete giriyoruz 240p izlemeye mahkumuz, bir sayfanın açılması 5-6 dakika sürüyor, bir resim bakmak istiyorsunuz resmin yüklenmesi 2-3 dakika sürüyor. Yani tam bir çile çile. 2015 yılından beri Vodafone Net kullanıyorum, hızım altyapımın verebileceği maksimum hızda yani hep 10.40 civarı bir hızda. Hiç öyle TT gibi ping yaşamadım, abuk subuk hız düşüşleri yaşadım ama 10'dan 7'ye felan düşüyordu TT gibi 16 diyip 1 vermiyorlardı. Yani resmen eşekten inip ata bindim 5 yıl önce o rahatlığı anlatamam. Yıllar sonra 720p bir videoyu donmadan izlemek mükkemel bir his, oyunda sürekli 50-60-70 ping almak mükemmel.

Banada aşarı gına geldi artık. Müdürlüğe kadar gittim aptal aptal yurt dışı çıkışları var anlatıyorum. Tüm oyunlardan 30 ping gibi güzel ping değerleri alırken PUBG, CS:GO ve R6 gibi oyunlarda şu an 60'dan aşağı alamıyorum. İnatla çözmüyolar cidden bıktım bu firmadan çöpe atsan çöp geri atar.

Belli taktikleri var bunu hızlandırmanın. Twitter'dan CEO ve genel müdür yardımcısını etiketle. Ben ormanın ortasına paşa paşa direk çektirdim 2 gün önce, genel merkezden arayıp süreci takip ettiler sürekli.. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı