Türk Telekom'un 35Mbps ile kaç indirme hızı alınmalı?

2pacshakur

Hectopat
Arkadaşlar Türk Telekom'un 35Mbps paketini kullanıyorum. Steam'den oyun indirirken maksimum 4.3 hızına ulaşıyorum aldığım internet hızı ortantılı mı yoksa az mı alıyorum?

İndirme ayarlarında 'indirme hızını saniyede bit cinsinden göster' diye bir ayar var.
Onu aktif edersen kaç Mbps ile indirdiğini görürsün.

Arkadaşlar Türk Telekom'un 35Mbps paketini kullanıyorum. Steam'den oyun indirirken maksimum 4.3 hızına ulaşıyorum aldığım internet hızı ortantılı mı yoksa az mı alıyorum?
İyi değerler alıyorsun 4mbps civarı alman lazım 4.3 alıyorsan köküne kadar köklüyorsun :) Bende Turkcell super online kullanıyorum VDLS2 100Mbps 12.5 mbps hepsini alıyorum tek benim internetim var koca kutuda bütün portlar boş bütün neti ben çekiyorum 😁

Hocam hangi paketmiş o yav ben 138 TL veriyorum bu internete :)
Ben alalı 1.5 sene önce filandı o yüzden zamlanmadan önce ki halidir :) 50mbps -100 mbps aynı fiyattı bana dedikleri 80 mb filan alabilirsiniz 50 verelim neden 100 önermiyorsunuz ama 80 alabiliyorsanız dedi olsun dedin 30 mbps daha fazla dedim.Sonra 100 mbps olarak tanımladılar 93mpbs geliyor download upload 7 mb geliyor dediğim gibi tek ben kullandıgım için hepsi bana ait olur 1-2 kişi daha olsa bende maks 80 filan görürüm :)

Geri
Yukarı