Türk Telekom'un verdiği ZTE zxhn H298A ping sorunu

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle modemden bahsedeyim:
Modemin çekim gücü gayet iyidir.
5 GHz ve 2.4 GHz'si gerçekten iyi çalışıyor.
Ama modemde inanılmaz derecede korumalı bir yazılım var. DNS değiştiremiyorum vb. gibi.
Her neyse asıl konumuza döneyim. Arkadaşlar Türk Telekom bana bu modemi verdi. Cihaz ilk elime ulaştığında mükemmel bir şeydi. Ancak ilerleyen zamanda çok hafif ping artışları yaşamaya başladım. Pingim 47'den 60'lara çıkmaya başladı. Bu dediğim sayılar Avrupa sunusu için ping değerleri bunu belirtmeliyim. Ben bu modemimde pingimi nasıl eski haline getirebilirim?

Arkadaşlar öncelikle modemden bahsedeyim:
Modemin çekim gücü gayet iyidir.
5 GHz ve 2.4 GHz'si gerçekten iyi çalışıyor.
Ama modemde inanılmaz derecede korumalı bir yazılım var. DNS değiştiremiyorum vb. gibi.
Her neyse asıl konumuza döneyim. Arkadaşlar Türk Telekom bana bu modemi verdi. Cihaz ilk elime ulaştığında mükemmel bir şeydi. Ancak ilerleyen zamanda çok hafif ping artışları yaşamaya başladım. Pingim 47'den 60'lara çıkmaya başladı. Bu dediğim sayılar Avrupa sunusu için ping değerleri bunu belirtmeliyim. Ben bu modemimde pingimi nasıl eski haline getirebilirim?

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Fikri olan arkadaşlar yazarsa minnettar kalırım.
Bildiğim kadarıyla kullanıcı adı admin olması lazım yanlışda olabilir. Ben biraz araştırayım size geri dönüş yaparım.

Çok sağ olun bekliyorum hocam.

Hocam reset atınca kullanıcı adı almam gerektiğini öğrendim. Ben bu kullanıcı adı ve şifreyi tam olarak nasıl alıyorum?
Eğer internet kullanıcı adıysa bahsettiğiniz, kurulumlarda mesela asdfg@ttnet ise bunu türk telekom müşteri hizmetlerinden alabilirsin. Aboneliğin bağlı olduğu telefona gönderirler

Geri
Yukarı