Türk Telekom'un Yaptığı Zam Hakkında

İSS de Türk Telekom monopolünden kurtulmak lazım. Diğer şirketler de tamamiyle kendilerine ait alt yapı çalışmalarına başlamalıdır. BTK, SPK, RK bu konularda neden sessiz kalmaktadır ?
BTK'nın nereye mensup olduğuna bakabilirsin internetten kafanda şekillenir o zaman neden sessiz kaldığı.

Benim 2020 Haziran ayına kadar olan bir sözleşmem var. Firmalar kendilerini kurtarmak adına sözleşmelerde koşulsuz ve haber vermeden değişiklik hakkına sahip olabiliyor. Böyle bir şey söz konusu olabilir mi? Ben gerçekten de sözleşmem bitene kadar aynı ücretten mi hizmet alacağım? 50Mbps 100GB AKK kullanıyorum ve 100 ₺ ödüyorum. Benim AKK kalkmış olacak mı?
Hocam 2020'ye kadar 100 TL ödersiniz ve evet AKK sizin için de kalkacak ama sözleşmeyi öyle kolay bir şekilde değiştirebileceklerini zannetmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video 2016'da Youtube'a yüklenmiş. Diğer ülkeler AKN'yi dert etmiyorlar bile. Kim bilir şimdi nasıldır orada altyapı. :(

Kırmızı kalp emojisi olsaydı onu koyacaktım, yönetimden talebim kırmızı kalp emojisi gelsin.

TT Facebook sayfasına girdim acaba ne gibi tepkiler var diye bi' şey göremedim arıza, internet kesilmesi gibi sorunlar yazılmış hep yeni paketlerle ilgili yorumlar ya hiç yapılmamış bu durumda müşteriler halinden memnun ya da bunu bilemem ama yorumlar kaldırılmış.

Şimdi turk telekomu aradım 4440375 numarasından ve aldığım bilgi; 2020 yılının ocak ayına kadar sözleşmem olduğu için herhangi bir zam ya da hız düşümü olmayacak denildi bende sordum 2020'den sonra zam olacak mı?Orada baya bir kıvırdı temsilci.

Taahhütdü bulunanlar süresini takip etsin süre sonunda hızlıca Türknet'e geçsin şahsen ben öyle yapacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı