Türk Telekom'un yaptığı muammele!

Yurishy

Centipat
Türk Telekomun bizzat kendisine ait olan bir santrenale yıldırım düştü ve bir çok kişiye olan elektrik hatlarıyla yüksek akım sonucu olarak gelen elektrik modemi hem yaktı hemde patlattı

Bu yüzden aradığımız da bizle ilgisi yokttur geçmiş olsun diyerekten modem şirketine aktardı.
(Zyrex modem türü)

Bize İstanbul'a modemi şirkete gönderin 1 ay içinde size bildirme yapılır dedi.

Sorun şu ki biz yazlık internet aldık ve 500 TL ödüyoruz burada haksızlık mağdur edildik ailecek.

Ne yapmamız gerekiyor lütfen bir şeyler söyleyin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Koskoca TurkTelekom santralinde Paratoner yok ve bu durumdan aboneler mi hasar gördü? Hiç sanmıyorum. Buna nasıl bu kadar emin olabildin? Bir çok kişinin modemi yandı demişsin.

Koskoca Türk Telekom santralinde paratoner yok ve bu durumdan aboneler mi hasar gördü? Hiç sanmıyorum. Buna nasıl bu kadar emin olabildin? Bir çok kişinin modemi yandı demişsin.

Etrafım da ki bir kişiye sordumda evinde ne varsa hepsi patlamış buzdolabı televizyon bulaşık makinesi vb aklına ne gelirse hasar bayağı fazla.
Türk telekom ev telofonunu kapatırken bedava verdikleri aylık konuşma paketi için ceza ödedim.
Türk Telekom var sadece bulduğum yerde başka şansımız yok

Buzdolabı, televizyon ne alaka? Hadi bunlar modeme bağlıydı diyelim, biraz zor yanmaları. Bulaşık makinesi ne alaka? Oda mı bağlıymış modeme.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı