Epic Games Türk Yapımı Purpose 1951 Oyunu Epic Games'te Yayınlandı!

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Tonguç Bodur isimli bir kardeşimizin oyunu. Kimseden yardım almadan tek başına yapmış. Oyunu yaparken Unreal 5 engine motorunu tercih etmiş. Oyun kısaca tek kişilik bulmaca ve gizem çözme tarzında yürüme oyunu.
Fiyatı 23 TL.
Trailer:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda birçok hazır modelleme kullanılmış diyenler olabilir ama ne yapsın adam tek başına bu kadar yapabilmiş.

En yakında zamanda satın alıp bir göz atacağım. Uzun oynanış videosu bulamadım 29 Mart'ta kütüphaneye eklendiği için kimse çekmemiş daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarıları daim olsun türün sevdalısı değilim ama listeye ekleyip bir nebze destek olacağım.

Grafikler güzel gözüküyor yürüme bulmaca çözme oyunlarını da severim fakat Steam sayfasın da Türkçe dil desteği yok diye gözüküyor gerçeklik payı var mıdır?

Grafikler güzel gözüküyor yürüme bulmaca çözme oyunlarını da severim fakat Steam sayfasın da Türkçe dil desteği yok diye gözüküyor gerçeklik payı var mıdır?
Bence Türkçe dil vardır. Oyun henüz steamde yayınlanmadı. Daha tüm girdileri daha eklenmemiş olabilir.

Steam sayfasında çok pahalı olmazsa alır denerim. Denenebilir bir oyun.
Valla Türk oyununda Türkçe dili vardır diye düşünüyorum.
1711767499988.png

Steam sayfasında daha eklenmemiş ama bir ihtimal çıktığında eklerler.

Geri
Yukarı