Türkçe Dublaj Oyun Fragmanları

333045

Centipat
Yer
İstanbul
Merhabalar,
Biz bir YouTube kanalı oluşturduk. Kendi gücümüz yettiğince oyun fragmanlarına Türkçe dublaj yapıyoruz. Aşağıda bazı fragmanlarımızın linklerini verdim. Videolarımızı izleyerek bize destek olursanız çok sevinirim.

AC valhalla:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diablo 4:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cyberpunk 2077:

Marvel's spider-man:

Witcher 3 wild hunt:

Son düzenleyen: Moderatör:
Diablo'yu izledim ve beğendim. Güzel olmuş açıkçası.

Ufak bir tavsiyem var, tam ekranda sadece içeriğe odaklanmak ister insan böyle bir içerikte. Bu bağlamda ekranda birden fazla logo olması rahatsız ediyor. En sağ altta kanal logosu yeterli bence.

1589131137590.png

Diablo ve Cyberpunk 2077 çok hoşuma gitti ses tonlarınız bu tarz işler için bence gayet iyi biraz da efekt eklerseniz çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz Recep abiye katılıyorum çok fazla logo kullanmışsınız sağ alttaki yeterli ayrıca sosyal medya hesaplarınızı video sırasında değil de sonda güzel bir animasyon ile belli edebilirsiniz tekrardan başarılar..

Diablo'yu izledim ve beğendim. Güzel olmuş açıkçası.

Ufak bir tavsiyem var, tam ekranda sadece içeriğe odaklanmak ister insan böyle bir içerikte. Bu bağlamda ekranda birden fazla logo olması rahatsız ediyor. En sağ altta kanal logosu yeterli bence.

Eki Görüntüle 558904
Recep bey yorumunuz çok önemliydi benim için bundan sonraki videolarda dediğiniz gibi yapacağım. Çok teşekkürler yorumunuz için.
Diablo ve Cyberpunk 2077 çok hoşuma gitti ses tonlarınız bu tarz işler için bence gayet iyi biraz da efekt eklerseniz çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz Recep abiye katılıyorum çok fazla logo kullanmışsınız sağ alttaki yeterli ayrıca sosyal medya hesaplarınızı video sırasında değil de sonda güzel bir animasyon ile belli edebilirsiniz tekrardan başarılar..
Yorumun için çok teşekkürler. Tavsiyeleri uygulayacağım.

Geri
Yukarı