Türkçe dublajlı Vice City!

Elinize emeğinize sağlık, videolara baktım hoşuma gitti gayet eğlenceli olmuş. Oyunu orjinal haliyle bitirenlere tekrardan oynamak için bir sebep doğrusu. Ayrıca daha önce yapılmış olması tekrar yapılmayacak anlamına da gelmez, sonuçta bu bir mod olarak sunuluyor her modun onlarca alternatifi var her oyun için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe dublaj mevcut hocam.
Bu aynı tadı vermez be hocam FaCia'nınki çok daha profesyonelce ama bu da açıkçası bir Malatyalı olarak bana oynanır vibe'ı verdi :D

Elinize emeğinize sağlık, videolara baktım hoşuma gitti gayet eğlenceli olmuş. Oyunu orjinal haliyle bitirenlere tekrardan oynamak için bir sebep doğrusu. Ayrıca daha önce yapılmış olması tekrar yapılmayacak anlamına da gelmez, sonuçta bu bir mod olarak sunuluyor her modun onlarca alternatifi var her oyun için.
Kesinlikle hocam, bir daha bitirtir baştan sona :)

Hahaha o kısmı öyle ama fikir olarak konu sahibinin attığı moda çok benzer olduğu için paylaşmak istedim. Türk şehri, Türk karakterler, Türkçe dublaj ve Türkiye'de popüler arabalar. Hatta Türkçe radyo.
Sizde haklısınız hocam bu biraz daha gelişmiş hali diyelim :D

Dublajları beğendim bazılarının mikrofonu kötü de olsa bir sonraki sürümde halledilir aynı film izliyormuş hissi veriyor gelecek sürüm de araba vb. şeyler ekleyebilirler hikayesi sarıyor.

Hiç beğenmedim. Dublajda bir sıkıntı yok. Fakat yerelleştirmeler çok gereksiz olmuş. 2010 yılından kalma GTA: Malatya bile daha iyi. Düz Türkçe dublaj yapsalar gereksiz modları eklemeseler çok güzel olur. Grafiklere bile hiç ellememişler 2002'den kalma grafikler.

Yani arkadaşlar kusura bakmayın da bu farklı bir şey olmuş. Aşırı yerelleştirme yapılmış, ana metinden çok uzaklaşılmış, ilk 1 dakikada o kadar çok değişiklik var ki yani. Kocaeli, Suriyeli vesaire ne alaka?

Kafanıza göre değiştirecekseniz modun ismini ona göre koyun, bu Gta Vice City dublaj değil Gta Bilmem Ne City dublaj.

Bu kadar yerelleştirme ana oyuna saygısızlık yani kusura bakmayın ama gerçek bu.

Maşallah kısmı da gözüme çarptı, koskoca Miami'deki Tommy'e maşallah dedirtmişsiniz.

Son düzenleme:
Sadece isimler değil mod çok kötü. Orijinal Vice City daha güzel olurdu. Sadece dublaj yapsalarmış keşke.
Yani arkadaşlar kusura bakmayın da bu farklı bir şey olmuş. Aşırı yerelleştirme yapılmış, ana metinden çok uzaklaşılmış, ilk 1 dakikada o kadar çok değişiklik var ki yani. Kocaeli, Suriyeli vesaire ne alaka?

Kafanıza göre değiştirecekseniz modun ismini ona göre koyun, bu Gta Vice City dublaj değil Gta Bilmem Ne City dublaj.

Bu kadar yerelleştirme ana oyuna saygısızlık yani kusura bakmayın ama gerçek bu.

Maşallah kısmı da gözüme çarptı, koskoca Miami'deki Tommy'e maşallah dedirtmişsiniz.
Ha o bakımdan haklısınız. Dublaj bir mod kendi yaptıklarını bir mod olarak çıkarsalar isteyen istediğini oynasa çok daha güzel olabilirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı