Türkçe kuralları yüzünden verilen cezalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben diğer arkadaşı savunmuyorum. Sadece ufacık Türkçe kurallarının dışına çıkınca BAN. Ben bilgi almak için açtığım konulardan 10 gün ban yedim. Fazla abartıyorsunuz ...

Dördüncü sistem toplama konusu ve Türkçe kurallarına uymmakta ısrar etme, 3 gün ceza.
Burak Alkan Moderatörsün anlıyorum görevini yapıyorsun başkalarına kural ihlali yazıyorsun ama ende sürekli aynı soruları sende birkaç defa soruyorsun kendinede ban at o zaman.
Geçenlerde bir virgül koymadım diye ceza verdin dalgamı geçiyorsun sen ? Bir virgül için cezamı olur? Daha da dikkatli ol lütfen bazen aşırı abartıyorsun...

Burak Alkan Moderatörsün anlıyorum görevini yapıyorsun başkalarına kural ihlali yazıyorsun ama ende sürekli aynı soruları sende birkaç defa soruyorsun kendinede ban at o zaman.
Geçenlerde bir virgül koymadım diye ceza verdin dalgamı geçiyorsun sen ? Bir virgül için cezamı olur? Daha da dikkatli ol lütfen bazen aşırı abartıyorsun...
Katılıyorum.

O sorular diğer okurların bize sorduğu sorular. Biz o soruların cevabını zaten biliyoruz.

Ama bir kullanıcı 9 tane sistem toplama konusu açmış, yine de 10. konuyu açıyor ve insanları enayi yerine koyuyorsa ceza alır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı