Türkçe rap hakkında ne düşünüyorsunuz?

2-3 tane adama bakıp TR rap kötü demek saçma TR rap altın dönemi 2015-2021 arasıdır en eski rap en güzel rap olmuyor bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe rapin öldüğü zamanlar kesinlikle 2017 yıllarıyda. Ezhel ne zaman ais i bıraktı, norm ne zaman Aura albümünü çıkardı Türkçe rap b*k yoluna gitmeye başladı.

Norm Ender şu anda bayağı leş şarkı yapıyor bence.

2-3 tane adama bakıp TR rap kötü demek saçma TR rap altın dönemi 2015-2021 arasıdır en eski rap en güzel rap olmuyor bence.

Eskiden elbette mükemmeldi ama şu an 2022 bakılınca bana güzel bir rapçi varmış gibi durmuyor. Hepsi yeni saçma müzikler çıkarıyor.

Türkçe rapleri hiç beğenmem. Bana soracak olursanız bence en iyisi alman rapleri.

Bence Rus, hoşuma gidiyor en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onları Türkçe Rap kümesine almıyorum. Türkçe Rap şuanda güzel gidiyor. Norm Ender, Aspova, Allame, Defkhan, Sagopa, Hidra... Halen daha güzel şarkılar çıkarıyorlar. Rap demişken BETA yı da anmak lazım.🙁

Eskiden elbette mükemmeldi ama şu an 2022 bakılınca bana güzel bir rap çi varmış gibi durmuyor. Hepsi yeni saçma müzikler çıkarıyor.

Yazdığım yıllarda çıkan üst seviye parçalar şunlar.
Reenkarne.
Alamanya.
Yak gemilerini
Gibi çok üst seviye parçalar var
Bu yıl içerisinde aslında son dönemlerin üstat buluşması yaşandı.
Defkhan sagopa allame gibi isimler çok sayıda parça çıkardı.

Onları Türkçe Rap kümesine almıyorum. Türkçe Rap şuanda güzel gidiyor. Norm Ender, Aspova, Allame, Defkhan, Sagopa, Hidra... Halen daha güzel şarkılar çıkarıyorlar. Rap demişken BETA yı da anmak lazım.🙁
allah rahmet eylesin :(

O 2-3 adam dediği adamlar gerçekten çöp. Konu sahibi bence şuan ki rap'leri demek istemiş.
evet kendimi çok anlatamamışım konu yanlış anlaşılmış demek istediğim tam olarak bu.

Yazdığım yıllarda çıkan üst seviye parçalar şunlar.
Reenkarne.
Alamanya.
Yak gemilerini
Gibi çok üst seviye parçalar var
Bu yıl içerisinde aslında son dönemlerin üstat buluşması yaşandı.
Defkhan sagopa allame gibi isimler çok sayıda parça çıkardı.
17M dinlenmeyi hakediyor

Türkçe Rap'ın şu anki hali emek verilmemiş sadece para için yapılmış şarkılardan ibaret. Dinleyenler de keko tiplemeler oluyor genelde böyle hava atan kendini bir şey sanan falan. Bir kaç tanesi güzeldir evet vardır öyle ama genellikle hepsi sadece para için yapılmış sadece yapmış olmak için yapılan çöp şarkılar.

Türkçe Rap'ın şu anki hali emek verilmemiş sadece para için yapılmış şarkılardan ibaret. Dinleyenler de keko tiplemeler oluyor genelde böyle hava atan kendini bir şey sanan falan. Birkaç tanesi güzeldir evet vardır öyle ama genellikle hepsi sadece para için yapılmış sadece yapmış olmak için yapılan çöp şarkılar.

Verdikleri emekler "para" oluyor maalesef kiralık arabalar kiralık adamlar satın alınan beat ve saçma sapan sözler TR rap sıralamasında 1. sırada olacak drill şarkınız hazır.

Yeni konular

Geri
Yukarı