Phonk hakkında ne düşünüyorsunuz?

rodius

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Rodius. Yaklaşık 6 yıldır müzik, 2 yıldır ise phonkla uğraşıyorum. Spotify'da yaptığım müzikleri paylaşıyorum. Genellikle house yapıyorum fakat hangi türü main leyeceğimi bilemedim. Sizce phonk türü nereye kayıyor, eski pharmacist dönemleri geri gelir mi yoksa phonk artık saçma sapan editlerde kullanılan brazilian saçmalığından başka bir şey değil mi? Düşünceleriniz benim için çok önemli.

En fazla phonk dinleyen ülkeyiz phonktan vazgeçmeyin yerli müzisyenlere ihtiyacımız var hangi tür olduğuna karar ben veremem hangisini yapmaktan zevk alacaksanız onu seçin çünkü yaptığınız müziğide en çok dinliyecek olan kişilerden biride sizsiniz.

Arkadaşlar merhaba ben Rodius. Yaklaşık 6 yıldır müzik, 2 yıldır ise phonkla uğraşıyorum. Spotify'da yaptığım müzikleri paylaşıyorum. Genellikle house yapıyorum fakat hangi türü main leyeceğimi bilemedim. Sizce phonk türü nereye kayıyor, eski pharmacist dönemleri geri gelir mi yoksa phonk artık saçma sapan editlerde kullanılan brazilian saçmalığından başka bir şey değil mi? Düşünceleriniz benim için çok önemli.
Sporda, oyun oynarken, üniversiteye veya ofise yürürken , araba kullanırken dinlediğim tek tür. İnanılmaz keyif veriyor phonk. Özellikle rusların yaptıkları çok hoşuma gidiyor şu aralar brazilian moda oldu onlarda güzel.

Arkadaşlar merhaba ben rodius. Yaklaşık 6 yıldır müzik, 2 yıldır ise phonkla uğraşıyorum. Spotify'da yaptığım müzikleri paylaşıyorum. Genellikle House yapıyorum fakat hangi türü main leyeceğimi bilemedim. Sizce phonk türü nereye kayıyor, eski pharmacist dönemleri geri gelir mi yoksa phonk artık saçma sapan editlerde kullanılan brazilian saçmalığından başka bir şey değil mi? Düşünceleriniz benim için çok önemli.

Merhaba, şu anda memphis phonk türü çok revaçta hele ki memphis cult türü şarkılar aldı başını gidiyor, bir göz atın derim.

Kötü. Saçma. Anlamsız. Sanat dışı. Zaman kaybı. Kulak kaybı. Para kaybı...

Yeni konular

Geri
Yukarı