Yeni nesil rapçiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben boş olduklarını düşünüyorum. Saçma sözler, çok fazla autotone basma(özellikle lvbel C5). Ben bir tek Reckol'u beğeniyorum yeni nesil rapçilerden. Her neyse siz ne düşünüyorsunuz?

Onlar rapçi değil ben şahsen drill Rap'i (galiba drill diye geçiyordu) cringe buluyorum anlamı olmayan tuhaf sözlerden oluşuyor genellikle zaten batuflex, lvbelc5 gibi türemeleri ergenler dinliyor.
Ki clipinde AK-47 gibi silah kullanıp kendini gangmember sanan türemeden ne beklenir ki 😂

Ben boş olduklarını düşünüyorum. Saçma sözler, çok fazla autotone basma(özellikle lvbel C5). Ben bir tek Reckol'u beğeniyorum yeni nesil rapçilerden. Her neyse siz ne düşünüyorsunuz?

Lambo ile klip çekip dolmuşla eve giden kişilerdir kendileri. Müziği egolarına kaptırarak iyice batırdılar. Yaşantıları anlatan, ya da sözleriyle insanı büyüleyen bir dönem değil de artık markaları saydığımız bir döneme giriyoruz hatta girdik bile.

Anlamsız tırto sözlere autotune yi basan ucubeler. Eski rapler hem kafiyeli ve manalıydı hem de müziği güzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

North Face'li çakma serseri keko akımını başımıza salanların arasında bir çoğu.
Dendiği gibi, yıllardır şikayet edilen pop'dan farkı yok.
Hadi tamam kulağa hoş geliyordur belki diyeceğim de, her birinde keserim biçerim kafanıza sıkarım gibi terimler var sadece, neresi hoş gelecek? Arkaplan müziği dahi olmaz. Anlatacak başka bir şey bulamıyorlar mı?
Müptezhel'den sonra (küvet hariç) güzel bir tr-rap albümü görmedim. Tabii bahsettiklerimizin keyfe-kederliği midir, sanatsal cahilliği midir bilmem, hiç albüm çıkaranı görmedim. Hep single'lar. Tek Uzi "düzgün" albüm çıkardı sanırım.

Kaliteli bir prodüktör ayarla, biraz para, biraz da çevren olsun. Türkiye'de kısa sürede şöhrete ulaşırsın. Tabii bu şekilde tanınmak ister misin, şahsen ben istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı