Türkçe Rapte ilk 5 isiminiz kim?

Türün güncel olarak gittiği yönü sevmediğimden uzun zamandır dinlemiyorum ancak dinlediğim zamanlara göre yorum yapabilirim.

Lirikalite
1. Hayki,
2. Kezzo,
3. Ağaçkakan,
4. Saian SS Miğfer,
5. Şanışer

Flow
1. Defkhan,
2. Şehinşah
3. Allame,
4. Patron,
5. Contra

Melankolik
1. Sagopa Kajmer,
2. İzah,
3. No.1, (No.1 melanko mu yapıyor demeyin, eskiden çok ağır yapıyordu hem de)
4. ---
5. ---

Prodüksiyon Kalitesi
1. Mode XL,
2. VEYasin,
3. MRF,
4. Allame
5. ---

Kategoriden bağımsız en sevdiklerim
1.
Ados CM: Sözlerini çok anlamlı buluyorum ve seviyorum, müzikleri her ağladığımda yanımdaydı, benim için çok özel bir sanatçıdır. Sözüm var evlenirsem düğünüme Adem abimi çağıracağım bir şekilde, hiç oturup karşılıklı konuşmuş olmasak da kendimi bu kadar yakın hissediyorum ona.

2. No.1: Baştan belirteyim yeni parçalarını dinlemiyorum, en son dinlediğim şarkıları MRF ile birlikte yaptıkları albümdeydi. MRF'nin 808 ritimleri sevmemi sağlamıştı o albümü de. Eski parçalarını çok seviyorum ve sanırım Türkçe Rap klasörümde en çok müziği olan rap sanatçısıdır kendisi.

3. Allame: Yaptığı flowları ve bariton ses tonunu çok seviyorum bu adamın ve ilk dinlediğim Türkçe rap sanatçılarından biridir.

Gerisi benim için biraz karışık şu haliyle bile yeterince uzun oldu zaten, "neden bu kadar kastın" diyebilirsiniz ama ben makale yazmayı seviyorum zaten sıkıntı olmuyor benim için.
No.1 tabi ki melanko yapıyor sizin dediğiniz gibi. Flow kategorisine Rota'da dahil edilebilir bence flowları çok sağlamdır. Prodüksiyona DaPoet eklenebilir. . Melankonik olarak Agoni Rope gibi isimlerde çok iyidir. Güzel liste olmuş :)

Bu soğan kokuyo' aga.

Sagopa, Ceza, Contra, Hidra, Dr. Fuchs.
Agaaa?

No.1 tabi ki melanko yapıyor sizin dediğiniz gibi. Flow kategorisine Rota'da dahil edilebilir bence flowları çok sağlamdır. Prodüksiyona DaPoet eklenebilir. . Melankonik olarak Agoni Rope gibi isimlerde çok iyidir. Güzel liste olmuş :)
Rota ilk hazırladığımda listedeydi ancak sonradan aklıma Patron'dan Yağmasam da Gürlüyorum şarkısı gelince bu kategoriye Patron'u almamanın haksızlık olacağını düşünüp onla Patron'u değiştirdim.

Tek beat yapmıyor hatta çok ünlü bir şarkısı var mutlaka duymuşsunuzdur. Mesela yani diye bir şarkı.
Bakacağım teşekkürler.

Tek beat yapmıyor hatta çok ünlü bir şarkısı var mutlaka duymuşsunuzdur. Mesela yani diye bir şarkı.

Hey bu mükemmel teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hey bu mükemmel teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kayra, Sorgu, Kodes Kahra, Farazi hepsi mükemmeldir şiddetle tavsiye ederim bu isimleri.

• Stap
  • No.1
  • Hidra
  • Gazapizm
  • Ceza
Stap benim için çok farklı bir yerdedir üstüne kimseyi tanımam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı