Türkçe rapte ilk 5 isminiz kimlerdir?

supprime

Hectopat
Makaleler
1
Türkçe rapin kötüye gittiği günlerde piyasayı zirvede tutan isimler var. Peki sizin için bu isimlerden ilk 5 kim? Benim kendi sıram;
-Defkhan
-Allame
-Stabil
-Saian
-Hidra

Defkhan Flow anlamında rakipsiz biri ve yabancı kelimeleri çok rahat ve sırıtmadan flowa harmanlayabiliyor kesinlikle benim için üstat.
Allame yıllardır bu işin içinde küçükken tanışma fırsatım olmuştu çok severim acapella olarak harika işler yapabiliyor.
Stabil genç olmasına rağmen oldschool kategorisinde ve oldschool tarzı rapi en iyi yapan isimlerden bir de o kalın sesi var tabii :)
Saian sözleri resmen mermi gibi ve kusursuz kalmine en güvendiğim rapçi.
Hidra genç yaşında freestyle şampiyonu oldu ve hala harika işler yapıyor.

• Saian.
  • Fuat Ergin.
  • Hayki.
  • Kayra.
  • Kezzo.

Türkçe rapin kötüye gittiği günlerde piyasayı zirvede tutan isimler var. Peki sizin için bu isimlerden ilk 5 kim? Benim kendi sıram;
-Defkhan
-Allame
-Stabil
-Saian
-Hidra

Defkhan Flow anlamında rakipsiz biri ve yabancı kelimeleri çok rahat ve sırıtmadan flowa harmanlayabiliyor kesinlikle benim için üstat.
Allame yıllardır bu işin içinde küçükken tanışma fırsatım olmuştu çok severim acapella olarak harika işler yapabiliyor.
Stabil genç olmasına rağmen oldschool kategorisinde ve oldschool tarzı rapi en iyi yapan isimlerden bir de o kalın sesi var tabii :)
Saian sözleri resmen mermi gibi ve kusursuz kalmine en güvendiğim rapçi.
Hidra genç yaşında freestyle şampiyonu oldu ve hala harika işler yapıyor.

Son yılları mı alıyoruz oylamaya yoksa 2000'li yıllardaki rapcileri de alabiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı