Çözüldü [Türkçe Yama] GTA 5 Online Girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shacola

Hectopat
Arkadaşımın girdiği oturuma ben giremiyorum, davet atıyor giremiyorum yani bu hatayı veriyor. Anlam veremedim yani çözümü varsa yardımcı olur musunuz? Türkçe yama da var fakat ondan kaynaklı mı bilmiyorum. Oyunu Steam'den satın almıştım 165TL'ye.

1589818713088.png

Yama ile girilmesi yasaktır.

Arkadaşımın girdiği oturuma ben giremiyorum, davet atıyor giremiyorum yani bu hatayı veriyor. Anlam veremedim yani çözümü varsa yardımcı olur musunuz? Türkçe yama da var fakat ondan kaynaklı mı bilmiyorum. Oyunu Steam'den satın almıştım 165TL'ye.

Eki Görüntüle 566664

Oyuna Türkçe yama ile girmeye çalışıyorsunuz bu yüzden de oyuna giremiyorsunuz. Yamayı kaldırısanız oyuna giriceksinizdir.

Yamadan değil aynı hatayı ben de aldım dün. Online kısmı gelmiyordu bile direkt singlea atıyor. Server problemi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı