Türkçe yamacı sitesinden sakın dosya indirmeyin

Daha fazla  
Arkadaşlar, geçen gün F1 2020'nin Türkçe yamasını indirdim siteden. Microsoft güvenlik çok fazla sayıda virüs buldu üstelik kritik düzeyde. Virüsleri siliyorum ama diğer dosyalara sıçrıyor. Siz sakın indirmeyin, sırf bunun için üye olup başlık açtım zarar görmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farkı konularda, Türkçe yama dosyasının içerisinde virüs bulunduğu yazılmış. Yine de uyarınız için teşekkürler. Technopat Sosyal'e hoş geldin.

Zaten zararlı dosya yayan bir site hocam. Bilgisayarınızda halen daha zararlı varsa:

Yasaklı siteler arasında zaten türkceyamaci siz sorsanız size zaten yama sitesi önerilirdi.

O siteden çok virüs yiyen insan var. Bulamadığınız Türkçe yamaları burada söyleyebilirsiniz. Eğer varsa biz size link atarız. Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın ve şüpheli gördüğünüz programları Revo Uninstaller ile kaldırın(eğer yüklediyse yazılım falan)

Arkadaşlar, geçen gün F1 2020'nin Türkçe yamasını indirdim siteden. Microsoft güvenlik çok fazla sayıda virüs buldu üstelik kritik düzeyde. Virüsleri siliyorum ama diğer dosyalara sıçrıyor. Siz sakın indirmeyin, sırf bunun için üye olup başlık açtım zarar görmeyin.
Bende Mafia için yama indirirken dikkat etmedim hiç dcye bulaşmıştı.

Geri
Yukarı