turkceyamaci.com virüs yayıyor

Bilgisayarıma ilk virüsü buradan bulaştırdım, Yakuza 0 için türkçe yama bakarken :D
Dün kafam o kadar dolu anlatamam.. Neyse Origin Acces'im var indirecek oyun yok, Aklıma birden Mad Max'i indirmek geldi ve indirip oynadım. Az çok İngilizcem var fakat Türkçe altyazılı oynamanın tadı başka olduğu için hemen oracıkta ALT+F4 çekip Türkçe yama arayışına girdim, karşıma bu dediğim site çıktı, İç geçirip dedim ilk sıraya yerleşmişse güvenilir bir sitedir, hemen tak tak indirip kurdum. Baktım bilgisayar art arda virüs uyarı veriyor, hemen çaktım olayı ve Kaspersky indirip tarama yaptım. Ne olsa iyidir? PC virüsü buluyor ve ben izin vermişim gibi silmiyor. Aynı dakika içinde USB takıp format işlemlerine başladım. :D Adamların ilk sırada çıkması da kimsenin daha yok diye paylaşmadığı yamayı onların paylaşmasıydı. :D

Dün kafam o kadar dolu anlatamam.. Neyse Origin Acces'im var indirecek oyun yok, Aklıma birden Mad Max'i indirmek geldi ve indirip oynadım. Az çok İngilizcem var fakat Türkçe altyazılı oynamanın tadı başka olduğu için hemen oracıkta ALT+F4 çekip Türkçe yama arayışına girdim, karşıma bu dediğim site çıktı, İç geçirip dedim ilk sıraya yerleşmişse güvenilir bir sitedir, hemen tak tak indirip kurdum. Baktım bilgisayar art arda virüs uyarı veriyor, hemen çaktım olayı ve Kaspersky indirip tarama yaptım. Ne olsa iyidir? PC virüsü buluyor ve ben izin vermişim gibi silmiyor. Aynı dakika içinde USB takıp format işlemlerine başladım. :D Adamların ilk sırada çıkması da kimsenin daha yok diye paylaşmadığı yamayı onların paylaşmasıydı. :D
Bende uygulama yükledi, denetim masasından silemiyordum. Daha sonra virüs uyarıları sonucu birşey olmasın diye formatladım. Artık yama indireceğim zaman sadece donanımhaber sitesini kullanıyorum. hem kaliteli yamaları var hemde virüssüz :D

Teşekkürler bilgi için.
Bu yorumu yaptığım için 1 gün kısıtlama aldım nasıl yorum yapmam gerekiyor sayın site yöneticileri? Böyle bir saçma kısıtlama var mı sizce de? Caps look ile yapma :D bununla kaçıncı kısıtlamanız. Ben işten fırsat bulup her şeyi inceleyemiyorum her yanlış konu başlığında ya da her yorumda kısıtlayacaksanız.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    47,3 KB · Görüntüleme: 514

Geri
Yukarı