Türkçe yamaya para istemek

Bir de yandaşlarından biri bana, ücretli oyun çevirisinde hiç senin gibi ağlamıyorlar yazmış. Son 30 gün içinde Steam de harcadığım para 250TL'ye yakın. Olaya uyananları görünce atağa geçiyorlar. Artık birçok kişi bu uyanıklığın farkında. Konuyu uzatmanın bir âlemi kalmadı. Herkese iyi forumlar.:)

Son düzenleme:
Şöyle bir şey de var. Bazı ekipler ve kişiler geçmişte ücretsiz verdikleri yamaları abonelik sistemi adı altında ücretli veriyorlar. Tek kişi veya tek ekipten bahsetmiyorum bu arada. Aynı zamanda bazı kişi ve ekiplerin (yine sayı birden fazla) gram alakaları olmayan türlerdeki oyunlara oyunun popülaritesinden dolayı "biz buradan iyi abone kasarız" veya "sükse yaparız" diye girişmişlikleri de çok. Ücretli ücretsiz fark etmeksizin bu. Bu şundan önemli oyunu bilirseniz Witcher 3 gönüllü yama gibi çevirirsiniz bilmezseniz Witcher 3 resmi yama gibi. Ücretli yamalara abartılı fiyatlar istenmediği sürece öyle çok karşı değilim ama para verdiğim yama mükemmel olmak zorunda. Yamayı yapan kim olursa olsun. Para veriyorsam iş değişir başka bir deyişle.

Son düzenleme:
Hocam Türkçe yamaya para vereceğime alırım bir ingilizce kursu B2 bir ingilizce seviyem olur. Paraya gerek kalmaz ve dil öğrenmiş olurum bana en iyi yararı vermiş olur.
İngilizce kursu da alabilirsin, ancak seçenekler kapitalizmin ruhudur. Eğer tembelsen veya o an uğraşmadan oyuna dalmak istiyorsan ücretli yama da seçenek dahilindedir demektir.

Oyuna para mı verilir ile yamaya para mı verilir ikisi de aynı zihniyet.
Bir de yamaya paraya vereceğime İngilizce kursuna giderim edebiyatı yapanlar var.
Ciddiye bile almayın hiç.
"kardeş oyuna para vericeğine udemyden yazılım kursu al oyun yap onu oyna hem zaman da geçer" kafası gibi birşey xD

Son düzenleme:

Geri
Yukarı