Türkiye bu saatten sonra kur bazında düzelebilir mi?

Türkiye kur bazında düzelebilir mi?

• Düzelebilir.

• Bu saatten sonra sanmıyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kur düzelmesinin her hangi bir anlamı yok çünkü ülkede denetim, adalet ve hukuk olmadığından kur sebebi ile zamlanan fiyatlar değişmiyor. Şu an dolar 5,50 fakat market fiyatları dolar 6.90 iken olan fiyatlar. Genç olsaydım buradan gider bir daha da asla dönmezdim, ama artık öyle bir şansım yok burada yaşlanıp ölmeyi bekleyeceğim malesef...

İmkansız diye bir şey yoktur mümkündür. Doların düşme şekli belli kasada dolar olması lazım. Onun içinde ülkeye dolar sokmamız lazım bu da üretmeye getiriyor bizi. İyi teknoloji üretecek öğrenciler yetiştirir gerekli desteği verirsek niye düşmesin? Tekrar söylüyorum imkansız diye bir şey yoktur ama başımızdaki kan emici vampirlerin öldürülmesi soyunun kurutulması şart.
Tayyibin 4 yılı var 4 yılda düzeltti düzeltti düzeltemedi bizim halkımız konu paraya gelince babasını tanımaz

Yeni nesil daha üretken ve vizyonlu bir nesil. Ben ülkenin durumunu 2020’lerin sonunda daha iyi görüyorum.

Türkiye, potansiyel olarak batacak bir ülke değil. Kısa vadede iyi bir ekonomiye ulaşmak zor ama 5-6 sene sonra daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı