Türkiye ekonomisi ne zaman düzelir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kur'an kursu, diyanet yurdu, imam hatip lisesi gibi ucube yapıların yerine gerçek, bilimsel eğitim kurumları ve kamu yurtları kurulması lazım.
Şu kısma katılmıyorum. Bu saydıklarınız İslam dinine inanan insanlara lazım. Bunları kaldırarak o insanları yok saymış oluyorsunuz. Doğal olarak tepkiye yol açar.

Benim kime oy verdiğimi nereden biliyorsun minik dostum. :)

Dostum yanlış anladın. Ben görüş farklılığından dolayı söylemedim onu. Kendini bir şeye inandırıp kör kütük o yolda ilerleyenlere çomar diyorum. Maalesef arkadaş da kendi fikrine zıt fikir görünce "şimdi sövecem haa" moduna girdi. Üzücü...

Ben öyle mi dedim bak bakalım 8000 IQ efendi. Okuduğunu anla lütfen.
Sen bana çomar yazdın ya bende bu adama laf anlatılmaz onu diyorum minik kardeşim.

Türkiye ekonomisi ne zaman düzelir sizce?
Türkiye ekonomisi iktidar değiştikten sonra ne zaman düzelir sizce?
Bence 6 ayda düzelir.

Sizin gibi bu zekada insanlar olduğu sürece hiç düzelmez. 6 ayda ekonomi düzelir ne demek ya? 6 ayda düzelen ekonomiden hayır mı gelir sence? 6 ayda ekonomi düzeldi aa okay konut fiyatları düştü kim niye 1 milyona aldığı evi 6 ay içinde 500 bine tekrar satsın ki? Ekonomi dediğin şey sadece dolar falan mı? Hayır. 6 ay içinde sen kiraların düşeceğine, ev fiyatlarının düşeceğine inanıyor musun? Onu geçtim bu ülkede kimse ürünü aldığı fiyattan daha azına sat-maz. Şimdi örnek olarak doları 18 TL'den 10 TL'ye indirme örneğini de verirsin şimdi sen.

Şu kısma katılmıyorum. Bu saydıklarınız İslam dinine inanan insanlara lazım. Bunları kaldırarak o insanları yok saymış oluyorsunuz. Doğal olarak tepkiye yol açar.
Hiçbiri lazım değil.
Dini eğitim için İlahiyat fakülteleri var.

20 yıldır İstanbul'u yöneten akp :D

Ayrıca Erdoğan zaten istanbula yaptıklarını itiraf ediyor

BKNZ:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuşmasının tamamı olsa daha iyi olurmuş. Sadece tek bir kesitten sonuç çıksaydı galiba ülkede ki bütün siyasetciler şuan olmazdılar.

CHP HDP ittifakı düşerse ekonomi düzelir. İmamoğlu yüzünden musilaj var.
Diyen bir adama sana öyle bir cevap veririm ki forum kurallarına dua et yazdım diye.
Witcher 3 Ciri profilli resimli şahıs tarafından çomar ilan edildim. Neymiş kendine zıt fikirli isme küfür ediyormuşum.
Yahu ilk cümleyi kuran bir şahısa ne dersen de ne kadar anlatmaya çalışırsan çalış anlamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı