Türkiye ekonomisi

Rooftrellen

Kilopat
Daha fazla  
Ekonomi hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım isteyecektim;
Yaşadığımız COVID-19 salgını çerçevesinde sizce Türkiye’nin, Avrupa birliği’nin ve dünyanın büyüme oranı ne olacaktır ve neden? Türkiye resesyona ve slumpflasyona (slamflasyon) girer mi, neden? Bozulan ekonomiyi canlandırıp pozitif büyüme için neler gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimin büyüme oranı bu biraz açıklayarak yazma cümle halinde yazma şansın var mı?

Eksilecek diyor.

Türkiye'nin bu ay ki büyüme oranı eksi %4. yani eksi %4 büyümüşüz. Ama eksi "zuyhjahjahahahdskadjs".

Aman çok komik. Kolaysa sen yönetsene ekonomiyi o kadar kolay mı sanıyorsun bir ekonomi yönetmeyi? Random atman nasıl bir insan olduğunu gösteriyor zaten...

B5567123-B88C-4D43-891F-D34012F40517.jpeg

Eksilecek diyor.

Aman çok komik. Kolaysa sen yönetsene ekonomiyi o kadar kolay mı sanıyorsun bir ekonomi yönetmeyi? Random atman nasıl bir insan olduğunu gösteriyor zaten...

10 tane saray yerine 5 tane fabrika kursa bunu konuşmazdik madem yapamiyor biraksin kolaysa sen yap nedir yapan yapiyor 5 Yasin'da çocuk mu bu.

Ekonomi hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım isteyecektim;
Yaşadığımız COVID-19 salgını çerçevesinde sizce Türkiye’nin, Avrupa birliği’nin ve dünyanın büyüme oranı ne olacaktır ve neden? Türkiye resesyona ve slumpflasyona (slamflasyon) girer mi, neden? Bozulan ekonomiyi canlandırıp pozitif büyüme için neler gerekli?
İşinize yarar mı bilmem ama buraya bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı