Türkiye Genelinde elektrik kesintisi konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada size aciklarim fakat fazla siyasete girmek istemiyorum. İktidarinizla size mutluluklar :)

Boyle bir forumda da aciklayamam zaten.

Sana şöyle cevap vereyim o zaman;
Aynı düşünceli insanın, söylediği de aynıdır ''giderse başa kim geçecek?''. Bunun cevabını şuan için hiç kimse veremez. Ama şuan ki durumumuz içler açısı. Saymaya kalksam sanırım bir kaç günde anca biter. Görünüyor ki ileride bu kötü günleri, mumla arayacağız. Ben Türkiye'nin şuan Cumhuriyet, Hür, Özgürlük, Adalet veya Laik kavramları esas alınarak yönetildiğini düşünmüyorum. -Ki öyle, herşey açık bir şekilde ortada. Olanları görmemek ve ileride olacakları tahmin etmemek mümkün değil.

Ortada zaten yanlış bir iktidar söz konusu. Eğer ''o'' giderse benim görüşüm;
Kimse tek başına iktidar olmaz, olmamalıdır. Muhtemelen koalisyon oluşur. Bunun sonucunda bir karar alınır.

Yani kötünün kötüsünü yaşamaktansa, kötü günleri değiştirmeye çalışmayı yeğlerim. Bilmem anlatabildim mi?

Burada size aciklarim fakat fazla siyasete girmek istemiyorum. İktidarinizla size mutluluklar :)

Boyle bir forumda da aciklayamam zaten.

Açıklamaya gerek yok isim söylemeniz yeterli. Atıyorum ana muhalefet geçti sizce bundan iyi olur mu?

Gelişmekteyiz diyorsunuz. 1923'de kurulan bir ülkeyiz. Yıl 2015. Tamı tamına 92 yıl. Japonya II.Dünya savaşında darmaduman oldu. Yıl 1945-46. Tam 69-70 yıl oldu. Japonlar bu sürede Dünya devi oldu fakat biz hâla gelişiyoruz. Milletin 50 yıl önce kullandığını "Teknoloji" diye adlandırıyoruz. Hâla sokaklarımızda "WiFi hizmeti başlamıştır. Büyük teknolojiyi sizlere sunduk." Diye yiyorlar milleti. (Yaşadığım Yerde) İnsanımız susmayı tercih ediyor. Çalışmıyoruz. Anca milletin yaptıklarına muhtacız. Gelecek yönetim bir şey değiştirmeyecek (Belki) diye şimdiki yönetimin yatmaya hakkı yoktur. Bu gidişle biz ayakta kalabilirsek 200 yıla tamamlarız gelişimimizi.

Japonların gelişmesinde Japonları darmaduman eden devletin payını unutuyorsunuz her halde.

Hangi "Adam" gidince ?

Bir de Japonların gelişmesinde Japonların çalışma azmi, bir şeyler üretme isteği yok, hazıra konmuşlar gibi bahsediyorsunuz. Adamlar çalışıyor, uğraşıyor. Sağa sola çamur atmanın alemi yok.

Son düzenleme:
Mart ayından umduğunu bulamayan yurdumuz kedileri martın son günü Türkiye genelinde bir eyleme imza atarak toplu halde trafolara saldırdılar. Sadece trafolarla kalmayacak gibi ülke genelinde terör estiriyorlar.
Kaynak:Tekir

Şaka yapıyorum azcık neşelenelim :D Elektrik kesintisi moralimizi bozdu.

AKK gelmesi lazim :) Fazlasi luks olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi "Adam" gidince ?
Dikine uzun olan.
Elektrik ne kadar kudretli değil mi her alanda kullanılıyor (siyaset dahil).
Hiçbir yönetici/yönetim biçimi herkesi tatmin edemez. Bu yüzden konu daha fazla uzar.

Bazı şeyler burada yazmaya müsait değil. Malum, buradan yazdığımız şey için bile gözaltına alınma durumumuz var. Kimseye bir şey anlatma derdinde değilim. İsteyen bir şeyler değiştirmeye uğraşır. İstemeyen, menfaati olan üç maymunu oynar. O adamı da hatırladım. Eli uzun olan hani.

Dikine uzun olan.
Elektrik ne kadar kudretli değil mi her alanda kullanılıyor (siyaset dahil).
Hiçbir yönetici/yönetim biçimi herkesi tatmin edemez. Bu yüzden konu daha fazla uzar.
Sana doğru ve net olarak cevaplar verildi. Yanlışı iddaa ederek, konuyu daha fazla utmaya lüzum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı