Türkiye-Hollanda 0-2 Yenildik

parisapo

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Hırdavat
Zaten zor maçtı, ama en azından Türkiye şeref golü atabilirdi. En çok maçta Arda koştu, Arda'ya uyum sağlayacak adamlar yoktu. Artık 2018 bekleyeceğiz düşünceleriniz nelerdir. :(:(

Tabii ekipteki kişiler kadar bilemem fakat sol beke Caner, kaleye Tolga veya Onur geçmeliydi. En baştan da Olcan yerine Gökhan Töre oyunda olmalıydı. İkinci yarının ilk 5-10 dakikası işi bitirmeyi planlayan bir Hollanda olacağı belliydi. Bu sebeple ikinci yarı ilk zamanlarda defansı sağlam tutup da orta sahadan forvete hızlı geçiş olacak oyun yapıp 60. dakikadan sonra ilk yarının son 20 dakikasındaki gibi oynanmalıydı. Böyle olsaydı 2-1 yeneceğimize veya 2-2 berabere kalacağımıza garanti verebilirdim. :)

Tabii ekipteki kişiler kadar bilemem fakat sol beke Caner, kaleye Tolga veya Onur geçmeliydi. En baştan da Olcan yerine Gökhan Töre oyunda olmalıydı. İkinci yarının ilk 5-10 dakikası işi bitirmeyi planlayan bir Hollanda olacağı belliydi. Bu sebeple ikinci yarı ilk zamanlarda defansı sağlam tutup da orta sahadan forvete hızlı geçiş olacak oyun yapıp 60. dakikadan sonra ilk yarının son 20 dakikasındaki gibi oynanmalıydı. Böyle olsaydı 2-1 yeneceğimize veya 2-2 berabere kalacağımıza garanti verebilirdim. :)

Caner kart cezalısıydı, onun dışında tüm dediklerine katılıyorum. Özellikle ilk 11'de Gökhan Töre'yi görmeyince çok şaşırmıştım.

Aynada derin sosyo-kültürel bağlamlar:

"Olsun bizim Dünya kupası 3.lüğümüz var."

Geri
Yukarı