Türkiye-Hollanda 0-2 Yenildik

Fatih kaçacak bu takımdan İtalya'ya geri dönecek görürsünüz. Dün açıklamalarını dinledim, 9 maç ceza yediği Mersin maçındaki (bizzat fatih terimin üstünde ki tribünde bulunduğum bir maçtı) açıklamalara bakıyorum arada 180 derece var. Bu kadar olur yani... Seviyoruz, Grande, İmparator felanda çok kurnaz bi adam. Sıvışmayı vs. iyi biliyor. Ben size söyleyeyim GS'den gitmesinin bütün sebebi kendi. Takımdan memnun değildi, gidişatı da beğenmedi hemen başkaldırdı başkana vs. olaylar yani. Milli takımdan hiç bir şey olmaz bizim. 3 maç kazanmayla olacak şeyler değil bunlar. Dün Hollanda'nın oynadığı top inanılmaz zevk verdi bana. Bakıyorum adamların hepsi tank gibi. Biz de Mehmet Topal, Burak gibi odunlar oldukça bir yere gidilmez. Takımın kondisyonu, fizik vs. yerlerde. Arda'yada bir sürü sorumluluk veriyor taraftar da Fatih'te... Arda'ya fazla sorumluluk = Arda'nın başarısızlığı. Biz bunu gitmeden önce Galatasaraylılar olarak gördük 8. olduğumuz sene. Atletico'da bu kadar iyiyse kendi kadar takımının iyi olmasının da katkısı var bu tür faktörler hep unutuluyor. Dünkü maça o kadar azdı ki ümidim Hollanda'ya iddaa'da 100 lira bastım...

Takımımızın en iyileri Mehmet Topal ve Arda Turan'dı. İyi oynadık, yazık oldu. Kazanmamız gereken maçları kazanamadık. Hala Burak Yılmaz'a iyi diyen var mı acaba? Yok böyle bir oyuncu ya. Bi forvet 3 metre top süremez mi arkadaş? Yazıklar olsun böyle oyuncuya...

Normal değil mi :) Bir pozisyonda Hasan Ali, Robben'e müdahale yaptı.(Oyun durduktan sonra kart gördüğü pozisyon) Robben kalktı ve gol pozisyonuna girdi. Hasan Ali daha yarı sahadaydı neredeyse. Robben kimleri delik teşik etmiş. Hasan Ali kim :) Mehmet Topal'a kötü falan demişsin de dünün en iyisiydi Arda'yla beraber. Selçuk İnan'ın görevini de üstlendi bence. Geriden gelip top aldı ve çok iyi de dağıttı. Ondan beklenenin üstünde oynadı bence. Çok beğendiğim bir oyuncu. Topla oynama yeteneği çok yok, fakat tamamen görev adamı.

- - - Güncellendi - - -

GS'li yöneticiler de farkındalar Burak Yılmaz'ın durumunun. Sen nerede gördün oyuncuyu satmak için satın alacak kulübün ayağına kadar gidildiğini :D Yöneticileriniz Burak'ı satmak için Roma'ya gittiler. Normali Lazio'lu yöneticilerin gelip İstanbul'da görüşme yapmasıydı.

Aynen zaten takım veriyordu 13M'e eşşolueşşek yıllık 3M isteyince vazgeçmiş Lazio. Lazio başkanı çıkıp söyledi bizzat bizden 3M yıllık + 1M imza parası istedi dedi. Ya sen kimsin be adam 1 sene oynamış 3M istiyor... Garip. Dün Topal iyiydi evet yani genel anlamda söyledim ben. Selçuk'un bu rezil formunda görevini yaptı diyebiliriz evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı