Türkiye - Hollanda maçı

Burak eski Burak değil.
Elbette değil, olamayacak da. 35 yaşına bastı adam. 2013 yılları civarlarında çok pis bir çıkış yapmıştı, uzun bir süre de devam etmişti. Sonra yavaş yavaş düştü. Ama ben yine de şans verilmesini uygun buluyorum. Gol atma potansiyeli var ama bir o kadar da gol kaçırma ihtimali de var maalesef. En büyük sıkıntısı da buydu, mutlak golü kaçırma.

Elbette değil, olamayacak da. 35 yaşına bastı adam. 2013 yılları civarlarında çok pis bir çıkış yapmıştı, uzun bir süre de devam etmişti. Sonra yavaş yavaş düştü. Ama ben yine de şans verilmesini uygun buluyorum. Gol atma potansiyeli var ama bir o kadar da gol kaçırma ihtimali de var maalesef. En büyük sıkıntısı da buydu, mutlak golü kaçırma.
Gonzalo Higuain gibi, gol atma ihtimalleri yüksek ancak kaçırma ihtimalleri de bir o kadar yüksek.

Bu maçlarda Çağlar'a da çok iş düşüyor. Premier ligi görmüş birisi ve kariyerinde oldukça başarılı olduğu için takıma önderlik edecek baş oyuncu bence.(neden Ozan'ı söylemedin derseniz Ozan'ın daha pişmesi gerekiyor.)

Burak yılmaz fileye ateşledi 1 tane.

111111.PNG

Tabi erken sevinmemek gerekir. Bence bu maç 2-1 biter. Türkiye tokatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı