Türkiye iflas eder mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kadar konuşuyorsun da 15 Temmuz'da neredeydin acaba? İmamoğlu ve Mansur Yavaş çöp toplama vaadiyle gelmedi de ayrıca.

15 Temmuz'da da buradaydım. ABD'nin beceriksiz darbesini de gördük. Vadettiklerinin neyini yerine getirdi İmamoğlu? Kadıköy Maltepe çöplükten geçilmiyor. Adam su faturası düşecek dedi. Su faturasını düşürdü gitti metroya zam yaptı. Oradan kaybettiği parayı parayı oradan çıkarıyor. Başakşehir şehir hastanesine yol yapılacak. Adam onu da yapamadı.

Ülkenin batmaması için tüketimden çok üretim arttırılmalı, daha iyi bir gelecek için gençlerin sorunları, gençlerin istekleri dinlenmeli ve uygulanmalıdır. Üretim önemli ama.

Hem ülke nasıl batsın, gemi mi bu?

15 Temmuz'da da buradaydım. ABD'nin beceriksiz darbesini de gördük. Vadettiklerinin neyini yerine getirdi İmamoğlu? Kadıköy Maltepe çöplükten geçilmiyor. Adam su faturası düşecek dedi. Su faturasını düşürdü gitti metroya zam yaptı. Oradan kaybettiği parayı parayı oradan çıkarıyor. Başakşehir şehir hastanesine yol yapılacak. Adam onu da yapamadı.

Hocam aman üslübunuzu düzeltin yasaklanırsınız.

Aklıma Ozan Güven’in sorulan soruya tepkisi geldi. İflas etmek öyle kolay bir şey değil. 2-3 şey pahalı oldu diye iflas edecek değil ülke.

Bence Atatürk lider olun demiyor zaten, çalışmamızı söylüyor. Biz kan döktük sen ter dök diyor. Başımızda Atatürk gibi bir lider yok tamam ama biz koyun değiliz ki her şeyin suçlusu çobanımız olsun.
Lider olun demiyor da şu an hangi partinin lideri ülkeyi yönetebilecek güce ve zekaya sahip. Ülkenin düzelebilmesi için yeni bir lider şart ama onu da diğer partilerde göremiyorum. Ter dök eyvallah ama nereye kadar? Vergi cumhuriyeti resmen aldığın ürünün en az kendi fiyatı kadar da vergisi oluyor. O vergileri ben yükseltmedim, ülkenin refah seviyesini ben düşürmedim, yol - köprü yapmayla ben övünmedim. Muhasebe bürosunda stajyerim verginin ne kadar problemli bir şey olduğunu kendim en yakından görüyorum. Bir gün senin de görmen dileğiyle.
İç savaş zaten ekonomi ve yönetim yüzünden çıktı. Türkiye diğer ülkeler tarafından çok stratejik bir konumda. Kolay kolay izin vermezler.
O zamana kadar muhtemelen Türkiye'de insan kalmaz. Herkes kendini kurtarmaya çalışıyor.

15 Temmuz dada buradaydım. ABD'nin beceriksiz darbesini de gördük. Vaad ettiklerinin neyini yerine getirdi İmamoğlu. Kadıköy Maltepe çöplükten geçilmiyor. Adam su faturası düşecek dedi. Su faturasını düşürdü gitti metroya zam yaptı. Oradan kaybettiği parayı parayı oradan çıkarıyor. Başakşehir şehir hastanesine yol yapılacak. Adam onu da yapamadı. Sen daha dünkü bebe kalkmış burada siyaset dersi veriyorsun.
ABD'nin yaptığına nasıl bu kadar eminsin? Darbe araştırılsın önergesi reddedilmiş adam sanki ABD ile irtibata geçmiş belgeler göndermişler ABD darbe yaptı diye. İmamoğlu 40000 tablet dağıttı, karantina varken Metro'ya mı biniyorsun kardeşim? Ne saçma bir düşünce yapısıdır bu. Tutturmuşsun çöpte çöp, çöpte çöp. İmamoğlu her mahallede çöp olup olmadığının kontrolünü yapabilir mi? Kimse de, İmamoğlu'na "Bak bu adam çöpleri toplayacakmış, gidip oy verelim" diye de oy vermedi. İcraat görmek istiyorsan al bunu izle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı