Türkiye sokak dövüşçüleri

eladelisi

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
giriş
türkiye, adım atarsan sokak hayvanlarına rastlayacağın bir yerdir. Kimi sever, kimi hastanelik eder, kimi korkar. Gelin hadi Türkiye'nin kahramanlarına bakalım.
kahramanlar
yılışık kedi:
mahallenin en gıcık kedisidir. İki tane modu vardır. Birisi umursamamazlık modu, birisi de yılışmış mod. Umursamamazlık modu, genellikle kaldığı evin kapısı açık olduğunda ortaya çıkar. Bu mod, kedi dışarı çıktığında mutlaka aktif olur. Kedi, yılışmayı bırakmaz. Bu modda sadece hayvan dükkanının sahibine otomatik olarak yılışabilir. Eğer onu kafadan severseniz size hala sırnaşır.
  • nasıl korunursunuz?
  • umursamamazlık modu güvenli mod olarak kabul edilir. Ama eğer bir pet shop sahibiyseniz keter seviyesine sahip bir yaratıktan farksız olur.
  • pet shop sahipleri korunmak için ona 2 paket mamadan oluşan bir paket vermeli. O yerken, hemen kaçmalı. Ama unutmayın, o sizin hayatınızın parçası olacak.

yılışmış mod ise benim korkulu rüyamdır. Yılışkanlık yüzdesine göre gelme ve miyavlama hızı değişir. Genellikle apartmanın içinde ortaya çıkar. Sizi görünce hemen bacağınıza yılışır. Sevince size sevdirmez, yılışır. Rakipleri, onu sevdiği zaman kedinin ağzı eline gelince korkar ve can kaybeder. Yılışmış mod, apartmandaki kedinin kokusunu alınca da ortaya çıkabilir. Her an sizin evinize girmeye hazırdır.
  • nasıl korunursunuz?
  • ilk önce evden çıkarken kapının deliğinden ışıklar açık mı diye bakın. Eğer açık ise oradadır.
  • eğer orada ise "pist" kelimesini söyleyin. Annem o kelimeyi söyleyince hemen düşmanı yeniyor. Ama ben söyleyince bana geliyor. Eğer benim gibi çaresizseniz kaçın!
Bing creator AI'den bir yılışık kedi temsili:

_0f6190e8-75b3-41c5-8750-77de568da602.jpg

çakma british shorthair:
Bu kedileri bulmanın şansı yüzde %0.001 olarak geçer.

images.jpg

☠️
sarı çakır köpek:
Maalesef resim elimizde yok. Ama çakır gözlü, büyük boy, sarı muhteşem bir köpek. Onun tek aktivitesi etraftaki hayvanlarla çete kurmak veya savaşmak. Ya da sarı zincirleme adlı tekniği kullanmak. Bu teknik, çakır köpeğin sevdiği kişiyi bulup kuyruğunu Z hızında X ve Y yönlerinde döndürmesinde geçiyor. W nesnesindeki göz, sevdiği kişi tarafından sevilirken başka sevdiği birisini görünce hemen zihin onu oraya götürür.
  • nasıl korunursunuz?
  • ona yüz vermeyin. Yüz vermeyenle uğraşmaz.
  • yüz veriyorsanız yapacağınız pek bir şey yok.
kendini klonlamış güvercin:
Bunlar her şeyden korkar. Bunlardan binlercesi var. Ülkeden bahsederken bu minnacık kuşlardan söz etmemek olmaz. Onlar saldırmaz, kaçar.

dove-2543080_1280.jpg

bitiş
Uyku zamanı geldi. Ekleme yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı