Türkiye sunucusu League of Legends Turnuvaları için Dereceli Takım

crewkinq

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,
Ben LOL' de ciddi bir takım kurmak istiyorum. Amacım takımımla her türlü turnuvaya girmek. Gerek İnternet cafe gerekse çevrimiçi turnuvalar olsun hepsine katılmak. Benim bunun hakkında kendi web sitemde var reklama giriyor herhalde yazmıyorum o yüzden. Birçoğunuz diyor ki turnuvaları kazanmak imkansız vb. bence değil ben şahsen kazandım. Bir çok küçük çaplı turnuva var katılım sayısı oldukça az bunu değerlendirmek lazım.
Benim ligim platin normalde ama weste geçip geri gelme olayından dolayı gold olarak tamamladım ligi ve takıma üst liglerden kişiler davet edebiliriz (dia vb. ama bence hiç gerek yok.)
Size şunu söyleyeyim eğer iyi bir takım çıkarsa sponsorluk yapabilecek kişiler var.

Katılım için :
  1. Maininiz (solo,junler,mid,adc,support) :
  2. Tecrübeniz:
  3. Liginiz:
  4. Yaşadığınız il (pek önemli değil ama cafe turnuvalarına katılırız diye)
Şeklinde yazarsanız birlikte karar verebiliriz

1.Main : ADC
2.Tecrübeniz : Açıkcası pek tecrübem yok daha önce pek takım kasmadım , fakat solo q tecrübem var .
3.Liginiz : 2 acc diamond 5-3
4.Yaşadığınız il : Kütahya

Türkiye serveri şahsen çok kötü. Adamlar para ile lig atlıyor. Kimisi keyfi için girip oyunu kaybettiriyor. Benim ligim gümüş ama çok elmastan adam ezdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı