Türkiye tarihinin en büyük veri sızıntısı! (İddia)

Bazen keşke teknoloji gelişmese diyorum..
1664137959737.png

Sanal kart işte bunun için var diyeceğim de bazı yerlerde bu kartları kabul etmiyor ve mecbur kendi kartımızı giriyoruz onlar da hacklense zaten ayvayı yedik hala yiyor olcaz :D. Kartı internet alışverişlerine her zaman kapalı tutanlardanım.

Zaten satılmış olan verileri çalınmış gibi gösterip kendilerini aklıyorlar bence. Salağa yatıyorlar yani.

Biraz önce adresime bilgim dışında 150₺'lik yemek siparişi vermiş kapıda ödemeli. Getiren kurye arkadaş sistemden siparişi veren kişiyi ama açan olmadı tabii ki.

Zamanında kozmik odaya devletin kalbine girmişlerdi. bu tabi ki olacaktı neye şaşırıyorsunuz?
adamlar yıllardır devletin tüm kurumlarına temelini attı. 20 000 ihraçla bu sızma bitirilemez ki neyse kötü günler gitti daha kötü günler gelecek.

Zamanında kozmik odaya devletin kalbine girmişlerdi. bu tabi ki olacaktı neye şaşırıyorsunuz?
adamlar yıllardır devletin tüm kurumlarına temelini attı. 20 000 ihraçla bu sızma bitirilemez ki neyse kötü günler gitti daha kötü günler gelecek.
Evet, gerçekten ülkede yaşanmayan kalmadı. Biz yine biraz bilgiliyiz kolay kolay zarar görmüyoruz ama basit kullanıcılar çok fazla zarar görüyor.

Bireysel hacklenmeyi geçtim olaylar çok daha karanlık, artık bu ülke için bir gelecek göremiyorum. Çok üzücü.

Geri
Yukarı