Türkiye uzaya ulaştı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam desteklerler mi anlamında. Malum, bir işe başlayıp sonunu getirmemeye bayılıyoruz, korkutuyor beni bu. Gençlerin desteklenmesi lazım. :)
Haklısınız, umarım desteklerler.

@Jira ana haber bültenlerinde göremedim hiç. Çok bakamadım ama göremedim. İlginç.
İlginç değil, alıştırılmış Türkiye'nin gerçekleri bu. Yapılan iyi şeyler (hatta söz verilip yapılmayanlar bile) seçim propagandası olur. Yapılan yanlış şeyler de muhalefetin atak etmesi için moral kaynağı olur.

Muhalefet olmasın demiyorum, muhalefetin güçlü olduğu ülkelerde muhalefetin ülkeye nasıl katkılar sağladığını biliyoruz. Bizim ülkemizde muhalif kesim bu medeniyete sahip değil. Daha çok köstek rolüne bürünürler.

2 tarafta aynı şeyin laciverti. Siyaset = umutsuzluk aşısı. Daha da yorum yapmam. :)

Uff uzaya kebap yollamamız yok mu beee!

( Temsili )

images (20).jpeg

İlginç değil, alıştırılmış Türkiye'nin gerçekleri bu. Yapılan iyi şeyler (hatta söz verilip yapılmayanlar bile) seçim propagandası olur. Yapılan yanlış şeyler de muhalefetin atak etmesi için moral kaynağı olur.

Muhalefet olmasın demiyorum, muhalefetin güçlü olduğu ülkelerde muhalefetin ülkeye nasıl katkılar sağladığını biliyoruz. Bizim ülkemizde muhalif kesim bu medeniyete sahip değil. Daha çok köstek rolüne bürünürler.

2 tarafta aynı şeyin laciverti. Siyaset = umutsuzluk aşısı. Daha da yorum yapmam. :)
Anlatmaya çalıştığım şey bu. Bazıları yine anlamaz o ayrı bir konu.

Anadolu Ajansının haberine göre Türkiye uzaya ulaşabilen ilk yerli sonda roketini gönderdi.
Ay'a ayak basamasak da en azından uzaya çıkabilmişiz. Umarım gerisi gelir.
Ben %100 yerli bir bisiklet ürettiğimize bile emin değilim.
Uff uzaya kebap yollamamız yok mu beee!
Biz cami yaparız muhtemelen.

Ben %100 yerli bir bisiklet ürettiğimize bile emin değilim.
Dedi konudan çok uzakta yaşayan vatandaş.

Vites topuzunu tuttuğun araçların, bu mesajı yazmanı sağlayan sistemlerin kaç tane ülkenin elinden geçtiğini öğren ya da işine gelmiyorsa iyi uykular dileyelim, senin için daha iyi bir alternatif olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı