Youtube Türkiye Rezilliği

Anlatan Adamlar, Bafır Adam, Oğuzhan Uğur, Barış Özcan, Beyhan Budak, Bilgisayar Mühendisliği, Burak Bayram, Designus, Fduz, Fedupsamania, Glaxy cs, Kafile, Motorcu Abi, Nejdat Delioğlu, NVIDIA GeForce Türkiye, Onedio, Playerbros, Porçay, RavenWits, Bö, Serhat Durmus Music, Scriba TV, Serkan Erdoğan, Technopat, Webtekno, Zihinx bunların dışında senin bana acıyarak baktığın Kafalar kanalınıda takip ediyorum.

Evet bir sürü tıklama kandırmacası videolar var bunların amacı bunlarla para kazanmak. İnsanlar bunlara niye takip eder ki sen sanıyor musun o kandırmaca videolarla takipçi kazandıklarını? Bir insan kandırıldığı videonun kanalına gidip neden abone olsun ki?

Bu arada YouTube trendlere çıkmış videolardan ibaret değildir!

Oyun kanallarını takip etmiyorum, çoğu gereksiz. Tabi zevk meselesi yorumun için teşekkürler.

Kanalları inceledim, Nebuch ve Cep Hikayeleri dışında 3'ünü de takip ediyorum, verdiğiniz kanal örnekleri çok iyi, yorumunuz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar konuyu okuyor iseniz, bu 5 kanala bakmanızı tavsiye ederim, kaliteli birkaç kanaldan bazıları.

Ne demek hocam, rica ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı