Youtube Türkiye Rezilliği

Aldich

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Artık o kadar kalitesiz kanallar ve saçma içerikler var ki, televizyondan beter hale gelmeye başladı Youtube, birkaç kanal dışında takip ettiğim kanal yok Türkçe içerikli, Barış Özcan, Efe Aydal, Teknoloji olarak Technopat dışında bir kaliteli kanal görmedim.

Küfür ederek, kadınların yarı çıplak çıkarak, kötü olan her türlü içeriği barındıran ve insanları televizyon kadar aptallaştıran bu kanallardan bazıları diye örnek vermek isterdim fakat isimleri okumak günler alırdı. İnsanları salak yerine koymaları en büyük kötü etken.

Youtube'da Türkçe olarak kaliteli içerik ve gerçekten samimi olarak video çeken insan var mı bildiğiniz?

Youtube Türkiye ve Topluluğu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bu 2 soruya cevap verirseniz memnun olurum, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Youtube'da Türkçe olarak kaliteli içerik ve gerçekten samimi olarak video çeken insan var mı bildiğiniz?"

Nilüfer Baş, Murat Sönmez (Konsol Üssü ve Orta Dünya Rehberi videoları), Ezgi Zorba - Ezgi'nin Kanalı (çoğu zaman kaliteli), Party Chat (çiftin isimlerini unuttum) ve Sinan Akkol (Disket Kutusu videoları çok iyi) geliyor aklıma direkt olarak. Kişi olarak değil kanal olarak söylemek gerekirse dahası da var.

"Youtube Türkiye ve Topluluğu hakkında düşünceleriniz nelerdir?"

Her ülkede olduğu gibi kalitesiz kanal sayısı kaliteli kanal sayısından çok çok daha fazla. Sadece Türkiye'ye özgü bir durum değil bu.

Son düzenleme:
"Youtube'da Türkçe olarak kaliteli içerik ve gerçekten samimi olarak video çeken insan var mı bildiğiniz?"

Nilüfer Baş, Murat Sönmez (Konsol Üssü ve Orta Dünya Rehberi videoları), Ezgi Zorba - Ezgi'nin Kanalı (çoğu zaman kaliteli), Party Chat (çiftin isimlerini unuttum) ve Sinan Akkol (Disket Kutusu videoları çok iyi) geliyor aklıma direkt olarak.

"Youtube Türkiye ve Topluluğu hakkında düşünceleriniz nelerdir?"

Her ülkede olduğu gibi kalitesi kanal sayısı kaliteli kanal sayısından çok çok daha fazla. Sadece Türkiye'ye özgü bir durum değil bu.

Benim görebildiğim kadarı ile Türkiye de daha ağır basıyor, yorumunuz için teşekkür ederim kanalları tek tek inceleyeceğim :)

Zaten Youtube Türkiye'de kalitesiz videoları trend'lerde bulabilirsin. Oradaki videoları yayınlayan kanalların bir kısmı gerçekten rezil kanallardır.

Youtube'ta kaliteli içeriği bulunan kanal görmek istiyorsan, bölgeyi değiştir veyahut daima İngilizce aramalar yap ve İngilizce kanalları takip et. Arama yaptığın zaman (Türkçe-İngilizce) yayınladığı videolardaki konular ile ilgili tecrübesi yüksek olan insanları takip etmeye çalış.

Türkçe öneri olarak bisiklet sporunu seviyorsan şu kanala da bakabilirsin.

Hızlı ve Çılgın

Arada küfür ediyor ama videoları samimi bir genç.

Faren boş videolara tıklamasın dostum. Bir de tabii ki Technopat'a üye ol Youtube'ta. En kaliteli içerik ve bilgi burada yer alıyor.

Zaten Youtube Türkiye'de kalitesiz videoları trend'lerde bulabilirsin. Oradaki videoları yayınlayan kanalların bir kısmı gerçekten rezil kanallardır.

Youtube'ta kaliteli içeriği bulunan kanal görmek istiyorsan, bölgeyi değiştir veyahut daima İngilizce aramalar yap ve İngilizce kanalları takip et. Arama yaptığın zaman (Türkçe-İngilizce) yayınladığı videolardaki konular ile ilgili tecrübesi yüksek olan insanları takip etmeye çalış.

Türkçe öneri olarak bisiklet sporunu seviyorsan şu kanala da bakabilirsin.

Hızlı ve Çılgın

Arada küfür ediyor ama videoları samimi bir genç.

Faren boş videolara tıklamasın dostum. Bir de tabii ki Technopat'a üye ol Youtube'ta. En kaliteli içerik ve bilgi burada yer alıyor.

Takip ettiğim kanalların %95'i İngilizce zaten, verdiğim örnekte ki dışında hiçbir kanal Türkçe değil takip ettiğim. Çok rezil bir durum olarak görüyorum Youtube Türkiye kanalları ve topluluğunu.

Base42'yi unutmayalım.
Onu yazmayı unutmuşumm, son zamanlar da keşfettim bu kanalı, birkaç haftadır video'larını takip ediyorum, samimi bir kanal gerçekten de muhabbetleri özellikle :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı