Türkiye Yunanistan savaşı olabilir mi?

O, o zamanda kaldı usta. Zaten İngiliz'in yanlış stratejisi yüzünden şansa bala kazandık.
Sadece istanbul erkek lisesine bile bakınca ne kadar şanslı (!) olduğumuzu görebiliyorum. Yanımızda 0 destek, ellerimizde süngü, bazılarında sadece sopa ve karşımızda onlarca savaş gemisi ve amiral gemiler.. Baya şanslıymışız(!) Şanslı olduğumuz tek konu Seyit Onbaşı'nın o an o 210 okkalık mermiyi kaldırmasıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu listedeki 54 videonun hepsini izle, düşünce yapın değişmezse sen ne devleti ne de silahları önemsiyorsun derim.
Bayraktar öyle bir savaşta tek başına yeterli olmaz diye düşünüyorum. Daha savunma sanayi yeni yeni toparlanıyor.

Sadece istanbul erkek lisesine bile bakınca ne kadar şanslı (!) olduğumuzu görebiliyorum. Yanımızda 0 destek, ellerimizde süngü, bazılarında sadece sopa ve karşımızda onlarca savaş gemisi ve amiral gemiler.. Baya şanslıymışız(!) Şanslı olduğumuz tek konu Seyit Onbaşı'nın o an o 210 okkalık mermiyi kaldırmasıdır.
İnkar etmeye devam edin oglum, Akdeniz'den girselerdi görürdün şimdi :d yarım saattir bunu anlatmaya çalışıyorum. Ek olarak askerleri aç ve susuz kaldı. Sonuçta sömürgeden gelen toplama askerler.

82 Selanik, 83 Atina. Tek emirle Atina'yı F-4E Terminatör'lerle yerle bir ederiz. AKP'yi hiç sevmem fakat Ermeni Soykırımı ve Yunanistan'a karşı olan tavırlarını sonuna kadar destekliyorum.

Ülkedeki ruhsatlı avcı sayısı Yunanistanın garnizondaki asker sayısından daha fazla, 1v1'de hiç şansları yok. AB ve Amerika köpeği olmasalar çoktan haritadan silmiştik.

Açıkça konuşmak gerekirse Yunanistan ab Rusya gibi olmaz Rusya açıkça tüm batıyı darma duman edebilecek güçte bu yüzden Amerika veya ab ülkelerinin dahil olmadığını düşünüyorum Türkiye olarak askeri açıdan güçlü olsakta Rusya kadar değiliz herhangi bir savaşa tüm ab ve Amerika karşımıza rahatlıkla geçer diye düsünüyorum.

Geri
Yukarı