Türkiye'de brony olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İş yerindeyim, sosyalde bir gezineyim dedim, konuyu açtım ve 5 dakikadır ekrana melül melül bakıyorum, beynim "nereye düştüm lan ben?!" gibi tepkiler veriyor, aldırış etmiyorum. Yine de saygı duyuyorum, umarım ülkemizde browniler daha da çoğalır, elimizden gelen desteği sağlarız.

Arkadaşlar bu hesap bana ait değil. Birileri benle dalga geçmek amaçlı böyle bir hesap açmış. Hesabı şikayet edin.
Bu mesajınızı görmeden önce sizin hesabınız sanmıştım. Sanırım cidden de sizinle dalga geçmek için yapılmış. Bu konunuzla bayağı örtüşüyor.

Olayı ve akımı ben de anlamadım ama MLP izlemekten utanmasın kimse, eğer öyle bir şeyse :d

PinkiePie'ı çok severim. Avatar olarak kullanıyordum bir ara.

Bu mesajınızı görmeden önce sizin hesabınız sanmıştım. Sanırım cidden de sizinle dalga geçmek için yapılmış. Bu konunuzla bayağı örtüşüyor.
Bu adıma açılan tek sahte hesap değil zaten. Müstehcen sitelere bile adıma sahte hesaplar açıldı. Çoğunu şikayet etmeye çalıştım.

Bu adıma açılan tek sahte hesap değil zaten. Müstehcen sitelere bile adıma sahte hesaplar açıldı. Çoğunu şikayet etmeye çalıştım.
Youtube kanalına attığın videoları görenlerin psikolojisi bozuluyor normal olarak böyle yollarla eski hallerine falan dönmeye çalışıyorlardır.

Youtube kanalına attığın videoları görenlerin psikolojisi bozuluyor normal olarak böyle yollarla eski hallerine falan dönmeye çalışıyorlardır.
YouTube'daki videolarımın hiçbiri psikoloji bozan tarzdan değil. Ancak bir tane ASMR videosu çekmiştim, çok dislike alınca silmiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı