Türkiye'de cinsel içerikli site kurmak yasal mı?

user98888

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var brazzers gibi ücretli cinsel içerikli siteler var bildiğiniz gibi. Türkiye'de yasal olarak cinsel içerikli site kurup ücretli bir şekilde profesyonel içerikler çekip yayınlanabilir mi? Türkiye'de henüz böyle bir girişim yok yasal mı değil yoksa yapan mı yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var brazzers gibi ücretli cinsel içerikli siteler var bildiğiniz gibi. Türkiye'de yasal olarak cinsel içerikli site kurup ücretli bir şekilde profesyonel içerikler çekip yayınlanabilir mi? Türkiye'de henüz böyle bir girişim yok yasal mı değil yoksa yapan mı yok?

Yasal değil eğer yasal olsaydı bu tür siteler engellenmezdi.

Değildir hocam. Zaten fark ettiyseniz hepsine VPN ile ulaşılabiliyor. Kanunen sadece eğitim amaçlı diyor fakat onun içinde yaş sınırlaması var.

Benim böyle bir fikrim vardı (yapmak için değil, sadece fikir.) Yurtdışında böyle bir yapım şirketi kurup türkçe içerikler yayınlama fikri. Videoları Türkiye'de çekerdik. Tutardı tutmasına ama iyi para kazandırır mıydı bilmiyorum. İlgi aşırı derecede yoğun olacağından korsana düşme ihtimali çok yüksek olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı