Türkiye'de COVID 19 vaka sayısı bir günde 11.743 arttı

Nerede komplo teorisi varsa orada bizim millet var. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca videonun 2016 yılında yayınlandığını ve COVID-19'dan önce olduğunu da hatırlatayım. :) Ta o zamanlardan kalma komplo teorilerini şimdi de COVID-19'a uyarlamışlar. :D

Bu videoyu izledikten sonra aklında soru işareti kalırsa sorabilirsin. Böyle saçma sapan şeylere inanmana gerek yok. Uçuşların çok sık yaşandığı bir yerde yaşayan birisi olarak bu resimde olan görüntülerin 10larca katını doğduğum günden beridir görüyorum. Her şeyi saçma sapan şeylere bağlamayın.

Madem bir şeyi iddia edeceksiniz önce bir araştırın.

@Jira hocam işin daha teknik bilgisini sizin verebileceğinizi düşündüğümden etiketliyorum, eğer müsaitseniz arkadaşa o gördüğü şeyin ne kadar normal bir şey olduğunu teknik olarak açıklayabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet dostum biz türkler komplo teorilerini çok severiz. Belgeseli hazırlayan mühendis ve ekibi de Türk aslında. Bunu yapan kişiler zaten bunun uçaklardan çıkan doğal bir yoğuşma izleri vs. olmadığını kabul ediyor. Sen kalkmış bunu söylüyorsun. Ayrıca siz de araştırın. Kerem gök videosu izleyip bu kadar kendiniz emin ve araştırmış sanmayın.

Bugün AÖF sınavı var. Yarın da var. Milyonlarca öğrenci sınıflara doldurulacak.

Bu sayılara haftaya 3'e katlanacağına eminim.

Evet dostum biz Türkler komplo teorilerini çok severiz.
Cidden seviyorsunuz ve sizin gibiler maalesef çok. İnsanları kötü etkiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, dostum biz Türkler komplo teorilerini çok severiz. Belgeseli hazırlayan mühendis ve ekibi de Türk aslında. Bunu yapan kişiler zaten bunun uçaklardan çıkan doğal bir yoğuşma izleri vs. olmadığını kabul ediyor. Sen kalkmış bunu söylüyorsun. Ayrıca siz de araştırın. Kerem gök videosu izleyip bu kadar kendiniz emin ve araştırmış sanmayın.
İşin teknik açıklaması için @Jira hocamı etiketledim, o da sağ olsun açıklamayı yaptı zaten. Çok basit bir olayı komplo teorisine çevirmişler, sen de yemişsin. Bu kadar basit. Yükseklik ve suyla alakalı bir konu ne zamandan beri "zehir" oldu onu da anlamadım. :D Neyse komplocular inatlarından vazgeçmez. Sana burada uçaklar hakkında forumda en çok bilgisi olan birisinden açıklama yapmasını rica ettim, açıklama da yaptı kendisi. Tek referans göstermedim yani. Ayrıca Kerem Gök, dediğin kanalın o videosu 6 yıl önce. COVID-19 falan yokken ortaya atılmış bir komplo teorisini, COVID-19'a uyarlıyorlar. Sen bunu bile fark edemiyorsun.

Türkler, belgesellerin hepsini doğru kabul edip inanıyorlar. Komplo teorileri de belgesellerde işlenebiliyor. Her belgeselde gördüğün şeyin gerçek olmadığını anladığın zaman araştırma yapacak dereceye gelirsin. Çok daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım. Hem teknik hem de mantıksal açıklamaların karşısında 2 tane adamın konuşması çokta etkili değil. Münazara yapmayı da öğrenmen lazım. :) Başarılar!

25 tatil geliyor.
Nedense bu sefer tatil haberi duyacağımızı sanmıyorum. Açıklamalara göre her yerin kapanması lazım okullar için. Fakat şu anda kapalı hiçbir yer yok, kapatılması da gündemde değil. Bundan sonra çok fazla ihtimal vermiyorum okullar için. Fakat şaşırtıcı bir haberle de karşılaşabiliriz.

Nedense bu sefer tatil haberi duyacağımızı sanmıyorum. Açıklamalara göre her yerin kapanması lazım okullar için. Fakat şu anda kapalı hiçbir yer yok, kapatılması da gündemde değil. Bundan sonra çok fazla ihtimal vermiyorum okullar için. Fakat şaşırtıcı bir haberle de karşılaşabiliriz.

Sınavlar bitsin okulu kapatıp 15 tatille birleştirecekler gibi.

Sınavlar bitsin okulu kapatıp 15 tatille birleştirecekler gibi.
İşte öyle bir şey için açıklamalara göre tüm her yerin kapalı olması gerekiyor. Şu anda kapalı olan ya da kapatılacağı gündeme gelen hiçbir yer yok. 15 tatildeki vaka sayılarının gidişatına göre de karar alınabilir ama bu sene çok şaşırtıcı bir şey olmadığı sürece kapanma olacağını sanmıyorum.

İşin teknik açıklaması için @Jira hocamı etiketledim, o da sağ olsun açıklamayı yaptı zaten. Çok basit bir olayı komplo teorisine çevirmişler, sen de yemişsin. Bu kadar basit. Yükseklik ve suyla alakalı bir konu ne zamandan beri "zehir" oldu onu da anlamadım. :D Neyse komplocular inatlarından vazgeçmez. Sana burada uçaklar hakkında forumda en çok bilgisi olan birisinden açıklama yapmasını rica ettim, açıklama da yaptı kendisi. Tek referans göstermedim yani. Ayrıca Kerem Gök, dediğin kanalın o videosu 6 yıl önce. COVID-19 falan yokken ortaya atılmış bir komplo teorisini, COVID-19'a uyarlıyorlar. Sen bunu bile fark edemiyorsun.

Türkler, belgesellerin hepsini doğru kabul edip inanıyorlar. Komplo teorileri de belgesellerde işlenebiliyor. Her belgeselde gördüğün şeyin gerçek olmadığını anladığın zaman araştırma yapacak dereceye gelirsin. Çok daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım. Hem teknik hem de mantıksal açıklamaların karşısında 2 tane adamın konuşması çok da etkili değil. Münazara yapmayı da öğrenmen lazım. :) Başarılar!

Türkler, belgesellerin hepsini doğru kabul edip inanıyorlar. Komplo teorileri de belgesellerde işlenebiliyor. Her belgeselde gördüğün şeyin gerçek olmadığını anladığın zaman araştırma yapacak dereceye gelirsin. Çok daha fazla konuşmaya gerek yok sanırım. Hem teknik hem de mantıksal açıklamaların karşısında 2 tane adamın konuşması çok da etkili değil. Münazara yapmayı da öğrenmen lazım. :) Başarılar!

bunun hakkında ne diyeceksiniz? Yoğuşma mı bu da?

Bugün ilk defa sınıfım karantinaya girdi. Vakalar ciddi şekilde artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı