COVID-19 vaka sayısı 10.000'i geçti!

Vaka sayımız 10.827, ölü sayımız 168. 105 kişi iyileşti.

Toplam vaka sayısı olarak da ölü sayısı olarak da Güney Kore'yi geçtik, güncel vaka sayısı olarak zaten Çin'i geçtik.

Bence sokağa çıkma yasağı bir an önce ilan edilmeli ve Suriyelilere yatırım yapıldığı gibi bu zor günlerde bizlere de yatırım yapılmalı.

Halkımız hâlâ bu konuda bilinçsiz, hâlâ evin önünde rahatça düğün yapıp halay çekebiliyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bahçeli'nin açıklamasını gördünüz mü? Sinirlerim fırladı resmen.
Görmedim, şahsen umurumda da değil. Adamların işleri birbirlerine sallamak, ki bunu da gayet iyi yapıyorlar. Şu an takacağım tek açıklama YÖK-MEB veya Sağlık Bakanlığı'nın yapacağı açıklama. İçişleri açıklasa bile takmam, zaten 3 haftayı aşkındır evden gittiğim en uzak yer kapalı otopark.

Görmedim. Ne demiş?
Trafik kazalarından her gün 20 kişi ölüyor, koronayı niye bu kadar önemsiyorsunuz demiş bunak. Korona vursa ilk o ölür dediği şeye bak.

Trafik kazalarından her gün 20 kişi ölüyor, koronayı niye bu kadar önemsiyorsunuz demiş bunak. Korona vursa ilk o ölür dediği şeye bak.
Hayret bi' şey ya! Resmen sinirlerim yerinden zıpladı! Kendisi çok biliyor (!) COVID-19'un ne olduğunu! Kendisi gördü mü COVID-19 hastası birini, kendisi bu hastalığa yakalandı mı, kendisi biliyor mu COVID-19'un nasıl acı çektirdiğini? 😡

Daha geçen gün yan mahallede biri karantina altına alındı.
Virüs nasıl bu kadar küçük bir mahalleyi buldu acaba. :/
Artık markete falan bile çıkamıyorum bakalım sonumuz nasıl olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı