Türkiye'de hala mutlu birileri var mı?

Ülkemizde son zamanlarda mutsuz insanların sayısı fazlasıyla artmaya başladı. Son zamanlarda çevremde de dahil olmak üzere insanların çeşitli sebeplerle mutsuz olduğunu görüyorum. Hala aramızda mutlu insanlar var mı? Bu kadar zor bir dönemde mutlu olmayı başarıyor musunuz? Mutluysanız neden mutlusunuz? Ben ne mutluyum ne mutsuzum. Bu kadar zor dönemde bile insanı ufak da olsa mutlu edecek şeyler olabiliyor çok şükür. Ondan dolayı orta halde diyebilirim kendim için.

İçinde olduğumuz dönem gelir geçer umutsuzluğa kapılmamak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu dinlerim sona yaklaştığımı hissettiğimde.
Benim attığım şarkının klibi yaşadığın olaylara benzer sahneler içerdiğinden önermiştim. İyi forumlar.

Ülkemizde son zamanlarda mutsuz insanların sayısı fazlasıyla artmaya başladı. Son zamanlarda çevremde de dahil olmak üzere insanların çeşitli sebeplerle mutsuz olduğunu görüyorum. Hala aramızda mutlu insanlar var mı? Bu kadar zor bir dönemde mutlu olmayı başarıyor musunuz? Mutluysanız neden mutlusunuz? Ben ne mutluyum ne mutsuzum. Bu kadar zor dönemde bile insanı ufak da olsa mutlu edecek şeyler olabiliyor çok şükür. Ondan dolayı orta halde diyebilirim kendim için.
Mutluyum ben Victoria 3 alabildim, aile ortamım güzel mutluyum yani sıkıyor canımı tabii ki ülke hali ama ne olursa olsun geçecek umarım.

Ekonomik hayat olarak turp gibiyim şükürler olsun. Para olmadan olmuyor bu bir gerçek.
Aşk hayatı olarak bir çift yeşil göz var her şeyime yetiyor sağ olsun😍
Bir mutluluk kaynağım da bu:

Screenshot_20221024-211213.png

Üniversitede başarılı bir dönem geçiriyorum, herkes saygı gösteriyor ve genel olarak maddi bir sıkıntım yok. Ki harcama yapan biri değilim, ailemle yaşıyorum. Arkadaşlarımla geçirdiğim 5-10 dakika bile beni mutlu edebiliyor. Genel olarak beni mutlu eden şey dostlarım diyebilirim yani.
Sevindim senin adına, bol şans😄😊

Geri
Yukarı