Türkiye'de artık mutlu biri olamayacaksın

Wörp

Centipat
Yer
Kanada
Daha fazla  
Meslek
Kebapçı
Selam arkadaşlar. Biraz dertleşelim bu konular hakkında. Herkes ileride ne yapabileceğini söylesin.
Bu kötü yaşantısını kabullenmiş, bu hayatı kabullenmişsin. Bu sen misin? Benim hayatım iyi diyenleri ciddiye alamıyorum bile. Türko kendini geliştirmek için bir şeyler yapıyor musun? Yaşım küçük, bu yaşıma göre birçok deneyimim oldu ve her türlü işte çalışabileceğimi kanıtladım ama farkındayım ki hala bir seyleri almak için senelerce çalışmam gerek. Gençliğimizi, geleceğimizi berbat etmişler. Herhangi bir siyasi düşüncem yok.

Arkadaşlar, siz de benim gibi belirtmeden konuşun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hayatım iyi diyenleri ciddiye alamıyorum bile.

Neden bu şekilde düşünüyorsunuz hocam? Benim durumum oldukça iyi ve gayet iyi geçiniyorum fakat ben mevcut iktidardan rahatsızım mesela. Türkiye'de benim gibi yüzbinlerce insan var, bizim suçumuz hayat koşullarımızın iyi olması mı?

Benim hayatım iyi diyenleri ciddiye alamıyorum bile.
Benim hayatım gayet iyi. Ekonomi siyaset vs bu tarz şeyleri asla takip etmiyorum ve bunun çok faydasını görüyorum. Sorumluluklarımı yerine getiriyorum kendimi geliştiriyorum işime bakıyorum. Gelecek kaygımda yok çünkü çalıştıktan sonra istediğim mesleği de parayı da kazanabileceğimi biliyorum.

Herhangi bir siyasi düşüncem yok arkadaşlar siz de benim gibi belirtmeden konuşun.
Siyasi düşünme belirtmeden günümüzdeki hayat pahalılığını ve alım gücümüzün düşük olmasını tartışamayız, kusura bakmayın.

Hocam bende isterse a isterse b partisi gelsin ülkenin gelişmesi için, aradan yıllar geçmesi ve ülkenin başına Z kuşağından birinin geçmesini düşünüyorum.

Farklı ülkelerdeki çocuklar RTX 3060'ları ile oyun oynarken ben 820M ile oyun açmaya çalışıyorum durumu sen düşün :)
Hep en iyiye bakıp kendinizi mutsuz etmeyin tüm dünya Amerika, Avrupa'dan ibaret değil. Ben kötüye bakıp şükrediyor iyiye bakıp daha fazla çalışmak için kendimi motive ediyorum.

Geri
Yukarı