Türkiye'de hala mutlu birileri var mı?

Ülkemizde son zamanlarda mutsuz insanların sayısı fazlasıyla artmaya başladı. Son zamanlarda çevremde de dahil olmak üzere insanların çeşitli sebeplerle mutsuz olduğunu görüyorum. Hala aramızda mutlu insanlar var mı? Bu kadar zor bir dönemde mutlu olmayı başarıyor musunuz? Mutluysanız neden mutlusunuz? Ben ne mutluyum ne mutsuzum. Bu kadar zor dönemde bile insanı ufak da olsa mutlu edecek şeyler olabiliyor çok şükür. Ondan dolayı orta halde diyebilirim kendim için.
WE GO GYM!

Ölüme doğru gidiyorum hayattan zevk alamıyorum sevdiğim evleneceğim kız öldü bazen dağın başına çıkıp alkol alıp kafama sıkmayı düşünmüyor değilim.
Eğer olur da bir gün bu düşünceni uygulamak istersen lütfen arkada bu şarkı çalsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bence her şey ekonomi ve bilgiye bağlı. Bilgili kişi ne yapacağını bilir. Karşısındakini sinir etmez. Ekonomi iyi olunca da millet istediği aktiviteyi yapabilir. Alışveriş yapabilir. Bilgili insan boş konuşmaz. Yanındaki kişiyle konuştuğu zaman zevk verir.

Eğer olur da bir gün bu düşünceni uygulamak istersen lütfen arkada bu şarkı çalsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu dinlerim sona yaklaştığımı hissettiğimde.

Geçmiş olsun hocam. Durumunuz bayağı üzücü cidden. En kısa sürede sıkıntılarınızdan kurtulursunuz inşallah.

Yola devam diyorum ama iş konusunda sıkıntılar borçlar hepsi çözülür. Fakat onun gidişi yok etti beni acımı sokakta sporda silahtan her şeyden çıkartıyorum. Ama eninde sonunda patlayacak kafama 12 kalibre tek kurşunu sıkıp yok olmak daha kolay geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı