Türkiye'de ilk Covid-19 Vakası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşma yapıyor.

Erdoğan, "Türkiye inşallah bu sıkıntıyı herhangi bir kayıp vermeden atlatacaktır, temennimiz budur. Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden daha güçlü değildir."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19) Tüm dünyayı kasıp kavuran bu hastalığın ülkemize sirayet etmemesi için gereken her türlü önlemi vakitlice aldık."

Eki Görüntüle 512043
Milli Eğitim Bakanlığından alınan bilgiye göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla Bilkent Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek toplantıya Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk da iştirak edecek.

Toplantının ardından saat 16.30'da basın açıklaması yapılacak.
Umarım okullar tatil olur. En çok ve kolay bulaşacak yerler.

Umarım okullar tatil olur. En çok ve kolay bulaşacak yerler.
Twitter'da okul lavaboları görüntülerini gördükten sonra aklıma tek şey geldi.
Coronaya gerek yok, yerli ve milli bir virüs yaratmışız. Ben ortaokulda kendi sabunumu (sabunluk içerisinde) götürüyordum, okullarda duran sıvı sabunlara bile güvenmiyordum hala güvenmiyorum.
Bence tatil olması gerekiyor.

Twitter'da okul lavaboları görüntülerini gördükten sonra aklıma tek şey geldi.
Coronaya gerek yok, yerli ve milli bir virüs yaratmışız. Ben ortaokulda kendi sabunumu (sabunluk içerisinde) götürüyordum, okullarda duran sıvı sabunlara bile güvenmiyordum hala güvenmiyorum.
Bence tatil olması gerekiyor.
Sıvı sabun tehlikeli hocam, tükürüyorlar. 😂

Geri
Yukarı