Türkiye'de konsollara öcü gibi bakılması

Zorunlu kalmadıkça önermem ama mecbur.
Ha gidersin 20TL'ye indirimden Witcher 3 alırsın orası ayrı o uygun.
Ha ayrıca bir zaman sonra oyunun kırılması yapımcı firmanın işine geliyor.
Bu sayede daha çok kişiye ulasiyorlar.
Olan Oyunun geliştiricilerine oluyor. Adamlar ek mesailerle oyunu yapıyorlar. satış rakamlarına ve geri dönüşlere göre ek maaş alıyorlar...

Emek hırsızı olmak istemiyorsa adam? Cidden bir bitmediniz aa...

İstemiyorsa oynamasın gitsin para versin.
Parası olmayan bir insan çatır çatır oynar kimse de bir şey diyemez.

Korsana ağlayıp bir yandan addblock kullanmaya devam.

Lütfen şu tartışmaya emek hırsızlığını sokmayın.

Haklı bir yönden. Oyun fiyatları çok arttı. PC'de böyle bir şansın da var. PS5'de yok.

Ucuz olan oyunlar için bu geçerli değil ve zorunda kalmadıkça yapılmaması gereken bir şey tabii ki.

Bak şu da var;

Sen konsol ile zooma girebiliyor musun? Konsol ile yazılımı programları falan kullanabiliyor musun?

PC özgürlüktür.

Zorunlu kalmadıkça önermem ama mecbur.
Ha gidersin 20TL'ye indirimden Witcher 3 alırsın orası ayrı o uygun.
Ha ayrıca bir zaman sonra oyunun kırılması yapımcı firmanın işine geliyor.
Bu sayede daha çok kişiye ulasiyorlar.

Cyberpunk gibi.

Korsana karşıyım ve AdBlock da kullanmıyorum. Korsan oynayan adama orijinal al demiyorum sonuçta her oyuna 200-300 veremez herkes ama her oyunu korsan oynayıp orijinal alanlara laf atanlar=aptallar.

"Hayır efenim der." çünkü bu orada günlerini harcayan oyun geliştiricilerine hakarettir. Zaten çoğu site içine virüs koyuyor :D. iyi de yapıyor.

Yurtdışında PS4 kadar satan PC bileşeni yok. Yurtdışında gayet tercih ediliyor. Oyunlar da konsollara göre yapılıyor.
Hocam ben 10,5 bin TL'gibi bir bütçeye Xbox Series S alıp, üstüne de kodlama öğrenmek için laptop alacağım. Daha karlı. O ikisini karşılayacak laptop için 10bin TL yerine 7bin TL'ye geldi. Konsol bence de mantıklı hele Series S gibi bir nimet varken.

Haklı bir yönden. Oyun fiyatları çok arttı. PC de böyle bir şansın da var. PS5'de yok.

Ucuz olan oyunlar için bu geçerli değil ve zorunda kalmadıkça yapılmaması gereken bir şey tabii ki.

Bak şu da var;

Sen konsol ile zooma girebiliyor musun? Konsol ile yazılımı programları falan kullanabiliyor musun?

PC özgürlüktür

Cyberpunk gibi.

Ben daha fazla yazı yazmıyorum.
Hele şu küçük çocuklar hiç çekilmiyor.

Herkesi kendiyle eşit fırsatlarda sanan "üstün zekali insanlarla" fazla vakit geçirmenizi tavsiye etmem size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı