Türkiye'de konsollara öcü gibi bakılması

Onu demek istemiyorum. Size göre beleş verilen oyunun anlamı yok çünkü kaçırılabilir. O zaman niye Epic Games her hafta beleş verdiği için iyi oluyor aynı mantıkla.
Dediğin şeyin konumuzla alakası yok. Epic Games'in bedava oyun vermesi konumuz değil şuan. İndirimi geçtim normal fiyatı 69 TL.

Kusura bakma ama konuda biraz avuntuluk sezdim. Daha önce konsol oyuncularına köylü algısı yapan kimseyle karşılaşmadım. Buna karşın sen fırsatını bulduğun her an PC oyuncularına sallıyormuşsun gibi geldi.

100 derece oyuncuları ile dalga geçeceğinize siz masaüstü bilgisayar oyuncularının her sene parça değiştirdiğini ve amacı oyun olan bir cihazda oyundan çok alınacak parçaya neden heyecanlandığınızı sorgulayın bence 😉

PC>PS konu kilit.
Fanboy...
Kusura bakma ama konuda biraz avuntuluk sezdim. Daha önce konsol oyuncularına köylü algısı yapan kimseyle karşılaşmadım. Buna karşın sen fırsatını bulduğun her an PC oyuncularına sallıyormuşsun gibi geldi.
Ben de PC kullanıyorum ve PC üzerinden oyun da oynuyorum.

Alıntıladığınız mesaj kısır döngüdür bu arada. Masaüstü bilgisayarcı, dizüstü bilgisayarcıya, konsol oyuncusu da masaüstü oyuncusuna saldırır. Bir nevi oyuncuların arasında şakalaşma.

Hiç hoş mevzu değil. Sanane kardeşim ben hangi platformda oynuyorsam değil mi? Oyun oynamanın bile lüks olduğu bir dönemde, oyun oynayabiliyorsak bile iyidir. Şakalara gerek yok.

Konsol yerine PC önerirken "daha çok şey yapılıyor" diyen kişiler ya yaşı küçük öğrenci arkadaşlardır, ya da PC'yi işinde vs. kullanırken mobiliteye ihtiyaç duymayan insanlardır. Öyle olsalar masa başına çakılıp PC'nin dertleriyle uğraşmak yerine notebook&ultrabook almaları çok daha mantıklı olur. Desktop PC'nin bugün iş için hitap ettiği kesim yaptıkları işlerde yüksek donanıma ihtiyacı olanlar. Onun dışında "PC ile çok fazla şey yapılıyor" argümanı çok gereksiz bir argüman oyun cihazı arayanlar için.

PS5'i kastediyorum.

Kankam ben 140TL'ye alıp sana kahkaha atarken sana 600 liralık kazığınla iyi eğlenceler o zaman.
Bu arada bu oyun da Epic Games'de indirimde 30 liraya alınabiliyordu sanırım :D

PS Plus abonesiysen aylık oyun olarak verdiler bunu:D

Zevk meselesi bence, kısıtlı bir bütçede xss alırdım. Ama bütçen rahat ise pc+ps daha mantıklı.(o kesimdenim) 1080p 30 FPS oynadığım PS4'te ki GTA 5, 120FPS oynadığım PC'deki GTA 5'ten daha zevkli geliyor bana. Ve özellikle Xbox tarafını taktir etmek lazım, Office uygulamaları çalışıyor diye biliyorum internet tarayıcıları da gayet gelişmiş durumda.
PC optimizasyonlarını bir çözseler...

Ben de PC kullanıyorum ve PC üzerinden oyun da oynuyorum.

Alıntıladığınız mesaj kısır döngüdür bu arada. Masaüstü bilgisayarcı, dizüstü bilgisayarcıya, konsol oyuncusu da masaüstü oyuncusuna saldırır. Bir nevi oyuncuların arasında şakalaşma.

Şakanı yanlış anladığım için mazur gör. Ben de diye eklemene gerek yoktu, salladığını söylerken baz aldığım tek mesaj o değil. Algı kırmak için açtığın konuda olayı siz-biz mevzusuna döndürmüşsün, kısaca.

Bir de firmaların PC'yi daha az önemsediği gerçeği var. Biz konsol oyuncuları GTA 6 çıktığında ilk günden ağzımızdan salyalar akıtarak oynayacağız, siz de bir sene boyunca gelmesini beklersiniz.

Ben de diye eklemene gerek yoktu, salladığını söylerken baz aldığım tek mesaj o değil. Algı kırmak için açtığın konuda olayı siz-biz mevzusuna döndürmüşsün, kısaca. Şakanı yanlış anladığım için mazur gör.
Adam "Aim assist olmasa bir cacık yapmazsınız" dedi. Ben de karşılığımı verdim. Bundan daha doğal bir şey yok.

Geri
Yukarı