Türkiye'de neden phonk konseri yok?

Phonk konseri normalde var mı ya🤨 şahsen şu ana kadar çok dinlemiş biri olarak konserinin verildiğini duymadım hiç.

Dış ülkeler'de var mı bilmiyorum. Ben bizim ülkemiz için sordum sadece. Bu tarza uygun bir mekanda DJ eşliğinde çalınsa nasıl olurdu acaba?

Hocam şimdi biraz baktım da konserde yurt dışında da çalınmıyor ancak bazı DJ'ler çalmış. Ama bu durum zaten yaygın değilken bizim ülkemizden öyle bir konser çıkması biraz zor. Hem de şu son 2 yıldır en Hype'li müzik türlerinden olmasına rağmen yurt dışındaki DJ'lerin bile nadir yaptığı bir şeyse burada biraz zor diyeyim.

Ukraynada ilk defa yapılan bir konser varmış hatta.

Phonk dediğiiz türü Türkiye' de canlı çalabilecek kimse olmadığı içindir. Bir konser alanında mp3 dinleyip konser niyetine para verecek kaç kişi bulabilirsiniz?

Phonk dediğiiz türü Türkiye' de canlı çalabilecek kimse olmadığı içindir. Bir konser alanında mp3 dinleyip konser niyetine para verecek kaç kişi bulabilirsiniz?
Olay sadece dinlemek değil siz konser veyahut müzikoller'de duyduğunuz şeye mi sadece para veriyorsunuz? Ortam için para verecek bir sürü insan var dünya'Da bir nevi disco tarzı olabilir diyorum güzel bir gösteri ile.

siz konser veyahut müzikoller'de duyduğunuz şeye mi sadece para veriyorsunuz?
Müziği canlı icra ederlerse veririm.

Ortam için para verecek bir sürü insan var dünya'Da bir nevi disco tarzı olabilir diyorum güzel bir gösteri ile.

Olabilir bence. Senin gibi düşünen milyonlar var. Ben olsam öyle bir şey orgnize ederdim. mp3 çalsa birileri de playbak yapsa. Işıklar tamamdır bence. Para vermenize değer.

Dış ülkeler'de var mı bilmiyorum. Ben bizim ülkemiz için sordum sadece. Bu tarza uygun bir mekanda DJ eşliğinde çalınsa nasıl olurdu acaba?
var var sxpmra falan konser veriyor. türkiyede de phonklara vocal yapan birisi yok. var ama o kadar ünlü değil. örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

türkçedir arkadaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı