Türkiye'de USB Encoder satılıyor mu?

Selamlar, aynı üründen bana da lazım bulabildiyseniz bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arduino kodlamak bu kadar zor olmamalı:)
Aslında sorun orada değil. Encoder ile kullanıldığında harici program olmadan tanıyor olması.
Merhabalar. USB Encoder satın almak istiyorum. Fakat internette araştırma yaptığımda Aliexpress'ten başka satın alınabilecek yer bulamıyorum. Aliexpress'ten bugün sipariş versem iki ay sonra geliyor. O iki ayda da ne olur kim bilir. Bildiğiniz bu ürünü satan bir yer var mı? Bu ürüne ulaşmak bu kadar zor olmamalı.

Eki Görüntüle 447057
Dostum Google'da arama yaparken buldum konuyu hem arayanlara hem de sana yardımcı olması açısından yazayım.

Ucuz bir gamepad alıp kartını sökerek yapabilirsin ama lehimlerken kartı yakmamaya çalış 🤣 Ben ilk projemde start tuşunu yakmıştım.

usb-buton-kutusu-nasil-yapilir-7-1024x768.jpg

Bunu yaparken aliexpressten USB encoder siparişi geçmiştim. 2 hafta sonra elime ulaştı. Bu da encoder ile yaptığım ikinci sürümü. Anahtar mode tuşuna bağlı. Çevirişinde sağdaki dörtlü tuşlar farklı fonksiyona atanıyor.

usb-buton-kutusu-v2-etiket-1024x768.jpg

*Kutu olarak karton kutu kullandım delikleri açması kolay olsun diye. Matkap var da belli uçlar yoktu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı