Türkiye'de YouTube rakip bir platform kurmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enginmurat

Centipat
Hepinize merhaba. YouTube'a rakip bir platform kurma projesi var aklımda. Aynı şekilde içerik üretenler parada kazanabilecekler. Bu projede sadece Türkçe içerikler yer alacak. Ve gönüllü moderatörlerler olacak. Eğer siz de bana destek olmak isterseniz bana Instagram ve mail adresimden ulaşabilirsiniz..
İnstagram: enginmuratbey
e-mail: [email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarim Yaani gibi tokezlemez. Basarilar.

Mesajlariniza baktigimda bayagi olgun birisi olarak gordum sizi. Acaba gercekten de bu hayal fikri gercege donusturebilecek misiniz cok merak ediyorum.

Son düzenleme:
Önce YouTube'yi kapataydınız :)

Hayali projenizde başarılar.

Öncelikle kuracağınız sitenin teması son derece modern ve sade olması gerekir. Başarılar dilerim.

Yazılım hakkındaki bilgileriniz?

@Silinen üye Açtığı konulara göz atarsanız, gerekli bilgiyi fazlasıyla alacağınızı düşünüyorum.

İnsan kendine bunu yapmamalı, üzülüyorum gerçekten.

Oyle bir datacenter a ayiracak kaynak yok kimsede. Eger fiziksel olarak sunucular Turkiye de duracaksa, sistemin upload hizini ve o hiza vermen gereken aylik parayi hesap ettin mi? Yazilim gelistirme kismini bi kenara birak, her sey hazir dahi olsa host etmeye guc yetmez arkanda saglam sermaye yoksa. Turkiye bu rezil altyapisiyla streaming projelerini barindiracak son ulke. Romanya da sansinizi deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı