Technopat özgür bir platform mu?

Technopat'ın özgür bir platform olduğunu düşünüyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

• Cevap verirsem ceza alabilirim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Technopat'ın özgür bir platform olduğunu düşünüyor musunuz? Kendi fikir ve paylaşımlarınızın (kurallara uyduğu takdirde) sansür uygulanmadan onayladığına inanıyor musunuz?

Son düzenleme:
Gerekçe olarak ise bir konuda kaynakça göstererek ve şahsi yorumumu katmayarak haber paylaştım. Fakat haber kaynağı bir haber platformu olmasına rağmen onaylanmadı. Tabi fikirlerine uymadığı için sansür yedim.
Daha önce konusu açılmış haberler ya da direkt olarak alıntı olan haberler onaylanmayabiliyor. Moderasyona konunun onaylanmama sebebini sordunuz mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Siyasi olarak çok net aşırı muhalif bir yöneticisi var. Kendisi de inkâr etmiyor. Edeceğini de sanmam. İmam-cemaat teorisiyle birleşince forum tamamen radikal bir topluluk barındırıyor.

Z kuşağı adamım.

Yarı özgür yani, özel mesaj ve profil kısmında daha özgür olabiliriz bence hem sınır olmaması hem de uyulmamış imla kurallarına göz yummak gibi.

Konu içinde bence gerekli aslında, yazı denetimi ile düzeltebiliyoruz.

Yönetim ve üye olarak bazı sıkıntılar var ama bunu söylemekte çekinmiyorum çünkü biz eleştri kaldırıyoruz deyip mesajına haha atılınca 40-50 kişilik önemli üyelerinde olduğu kişilere perma atmıyor.

Hayır. Siyasi olarak çok net aşırı muhalif bir yöneticisi var. Kendisi de inkâr etmiyor. Edeceğini de sanmam. İmam-cemaat teorisiyle birleşince forum tamamen radikal bir topluluk barındırıyor.

Z kuşağı adamım.
Yoneticisi kim?

Olmasi gerekenden daha ozgur hem de.

Aslına bakarsak donanım arşivi daha özgür çünkü kuraları ve yasakları genellikle çiğnediğimiz de uyarı almıyoruz, yani ben konuları trollediğim ve saçma önerilerde bulunduğumda uyarı almadım.
Lakin bu donanım arşivi övmek değil aslında bu iyi bir şey değil ciddiyet ve trollüğü denge de tutabilirsiniz ben bunu yapmaya çalışıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı