Türkiye'de YouTube rakip bir platform kurmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani gerçekten ciddi düşünüyormuşsunuz şaşırdım açıkcası biraz. En azından Türkiye için diyorum bunu, YouTube'a rakip olmak yanına yaklaşmak falan istiyorsanız bu iş için aklınıza gelmişmidir bilmem ama gayet tecrübeli bir profesyonal ekip gerekiyor ve tabiki bu ekibi kurabilmek içinde çok büyük paralar gerekli. Çok bilgim yoktur ama gayet iyi sunucular ve çok ciddi internet hızları gerek size onun dışında o sunucuların bakımları vs hani çok hevesinizi kırmak istemem ama dost acı söyler, ben çok zannetmiyorum tutacağını, he paranız varsa ayrı mesele basarsınız parayı Reynmen'i Enes'i koyarsınız oraya bütün kitle hiç olmazsa en azından bir kere ziyaret eder sayfayı. Tabi YouTube Türkiye de boş durmaz gerek legal gerek illegal yollardan önünüzü kesmeye çalışırlar. Ne diyeyim dostum başarılar :).

Bir Youtube'u kapatın ondan sonra kurarsınız rakip şirket olarak.

Forum sitesi kurar gibi öyle bir platform kuramazsınız. Tek başınıza asla imkanı yok açık konuşuyorum. Ayrıca siz geçen gün Youtube kapatılsın isyan konusu açmamış mıydınız? Tüm şu yaşananlara şahit olmam üzücü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı